To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Nowa praca, jak ją ugryżć??!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Arwena.
Sprawa ma siÄ™ tak:

Po długich, ponad rocznych poszukiwaniach dostałam propozycję pracy - jako przedstawiciel handlowy.

Problem tkwi w tym, ze ja nigdy w zyciu nie pracowałam w handlu i w zasadzie nie mam o tym zielonego pojęcia.

Z drugiej strony tkwimy w kosmicznych długach, żyjemy z niewielkiej pensji męża...

Ale czego nie umiem zawsze mogę się nauczyć... A nawet muszę.

Czy ktoś parający się tym zawodem może mi pomóc - od czego zacząć ?
Wszystkie dobre rady mile widziane!

No i wsparcie psychiczne jest mi też potrzebne.
Dorotka
Przede wszystkim gratulacje z powodu pracy, o którą co tu kryc dziś nie łatwo icon_biggrin.gif
W klasie maturalnej dorabiałam sobie czasami jako akwizytor, a to gorsza sprawa niż przedstawiciel halndlowy, bo często sprzedawałam coś do czego zbytnio nie miałam przekonania. Pewnie dlatego po kilku dniach zrezygnowałam wink.gif
Zawsze musiał byc uśmiech na twarzy, nieskazitelne ubranko i miły głosik, wtedy w zasadzie szło wszystko sprzedać. Trzeba było mieć tez gadane, hmmm z tym nie miałam wcale problemu, bo buzia rzadko mi się zamyka ( icon_lol.gif wystarczy spojrzec na liczbe postów icon_lol.gif rachunki telefoniczne itd icon_lol.gif ).
Musisz też nie bać się ludzi, byc otwarta i kontaktowa icon_biggrin.gif

Nie iwm czy Ci choć troche pomogłam, ale trzymam kciuki i życzę powodzenia icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Arwena.
Dzięki Dorotko icon_biggrin.gif

Gadać to ja też lubię, trudno mnie wręcz przegadać wink.gif, ale pomimo to mam obawy

Bo ile można gadać o rozpuszczalnikach?? icon_rolleyes.gif

No i jeszcze jedna rzecz mnie martwi - kierowca jest ze mnie nienajlepszy, a wiadomo praca ta wiąże się z jeżdżeniem..

Ja po prostu nie wierzÄ™ w siebie icon_sad.gif
Dorotka
Musisz uwierzyć w siebie icon_biggrin.gif jak to się uda a uda napewno to wieksza połowa do sokcesu juz za tobą icon_lol.gif
W prowadzeniu auta też się wprawisz, im częściej bedziesz to robiła tym lepiej będzie Ci wychodziło icon_biggrin.gif
A w rozpuszczalnikach spróbuj znależć coś pięknego i interesującego, choć może to byc bardzo trudne icon_rolleyes.gif icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.