To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

spirala

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kr
dziewczyny chcę sobie założyć spirale bo interesuje mnie antykoncepcja niehormonalna tzn. taka po której sie nie tyje powiedzcie czy to jest bolesne zakładanie spirali czy się ją pózniej czuje w środku no i czy parner ją będzie czuł podczas stosunku a moż epodpowiecie o jakimś innym środku anty oprócz cilest ,Daine bo ja po tym tyje
MagduÅ›
Ja stosuje Harmonet, nie tyję wręcz przeciwnie.
No ale przed wyborem tabletek antykoncepcejnych miałam robione badania hormonalne i ginekolog dobrał mi tabletki wg tych badań.
Wcześniej stosowałam Mercilon na zasdzie "wolnej amerykanki" i całkowicie mi nie służył. Pod różnymi względami.
A co do spralki też jestem żywo zainteresowana bo niestety palę, a przy tabletkach anty to niewskazane...
Adriannna
Ja nosze. Jestem bardzo zadowolona...

Co do odp. na twoje pytania, zakladanie spirali najprzjemniejsze niestety nie jest, ale jakos szczegolnie bolesne tez nie. Zacisniesz na chwile zeby i po problemie. Ponoc zdarzaja sie omdlenia po zalozeniu, ale mi nigdy "po" nie bylo slabo (zakladalam 3 razy).

W sumie podczas stosunku nie powinno sie nic czuc, choc jesli twoj partner stwierdzi, ze jednak cos go drazni, zawsze mozna przyciac "wasy". Najwiekszy dyskonfort jest przed @, wtedy czesto sie zdarza partnerowi cos poczuc (ale to zalezy od pozycji).

Spirali absolutnie sie nie czuje (mam na mysli, ty jej nie powinnas czuc)...jesli jednak zaczniesz cos czuc, tzn. ze zostala zle zalozona. Slyszalam, ze sa osoby, ktorym noszenie spirali niestety nie sluzy, ale nie wiem czy to nie ze wzgledu na podloze psychologiczne...

Jedna uwaga...w czasie dni plodnych, mimo wszystko proponuje dodatkowe zabezpieczenie. Sama zaszlam w ciaze ze spirala 06.gif , mimo to zdecydowalam sie na nia znowu bo jak dla mnie to najwygodniejszy srodek anty, tylko, ze teraz bardziej uwazamy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.