To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Do dziwczyn ktorym udalo sie począć córke

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

nika82
Witam

Jestem tu nowa i nie wiem czy dobrze pisze umieszczajac ten temat tutaj.

Mam pytanie dziewczyny ile przed owu lub po aby spłodzić dziewczynke .

pozdrawiam
iza2006
My "zrobiliśmy" Martusię wg kalendarza z tej strony https://www.urbia.de/services/eisprung/ 06.gif Powodzenia 06.gif
#Margola
Ja mam dwie córy,...
wszystkie nieplanowane jeśli chodzi o pleć....
a chciałam chłopca.. 08.gif
nika82
CYTAT(iza2006 @ Mon, 25 Aug 2008 - 15:02) *
My "zrobiliśmy" Martusię wg kalendarza z tej strony https://www.urbia.de/services/eisprung/ 06.gif Powodzenia 06.gif




Dziekuje wlasnie bylam na tej stronie nie znam zbytnio niemieckiego prosze powiedziec czy dobrze rozumiem od pszczólki z oznaczeniem płci żęskiej do pszczółki z oznaczeniem męskiej tak to sa te dni ?
Za którym razem sie udało jesli mozna wiedziec pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi
iza2006
tak,tak z tymi znaczkami to tak jak napisałaś 06.gif Nam się udało z pierwszym podejściem 06.gif
Poniżej objaśnienia :
Erster Tag der letzter Perioden - pierwszy dzień ostatniej miesiączki
Zyklus - długość cyklu
Kalender erstellt fur (name) - tu wpisujesz np. swoje imiÄ™
Beginn der Periode - poczÄ…tek miesiÄ…czki
Test moglich - możliwy pozytywny test w przypadku braku @
Fruchtbar - płodny
sehr fruchtbar - bardzo płodny
Einsprung - jajeczkowanie
noch 1 Versuch - jeszcze jedna próba
Junge - chłopiec
Madchen - dziewczynka 06.gif
nika82
Dziekuje bardzo za wyjasnienie pozdrawiam icon_smile.gif
♫ agitusek ♫
a i dietka duzo magnezu i wapnia, tez pomaga, my z mezykiem przed poczeciem naszej iskierki tak sie odzywialismy.
Agalu
Ja myślałam, że będę miała córkę, ale nie dawno przeczytałam ,że jak się zmienia klimat i na przykład wyjeżdża się na wakacje można mieć dodatkową owulację i w tym czasie jak się pocznie dziecko będzie chłopak i na ostatniej wizycie właśnie dowiedziałam się że będę miala chłopca, drugiego;(
Agalu
gdyby nie to to wg tego kalendarza miałabym córeczkę,oj jaka szkoda że to nie było w domku:)a może lekarz się pmylił? 08.gif i jeszcze się urodzi córeczka
Martalka
Ja też wg. tego kalendarza powinnam mieć córcię w brzuchu icon_smile.gif
A lekarka widziała siusiaka na usg (aczkolwiek jeszcze bez jąderek- nie zdążyły zejść). To było w 26 tygodniu
Także i tak szanse na dziewczynkę są zawsze zbliżone do tych 50%.
Beti_24
Ja czytam tyle tych porad, szanse są 50 na 50 chociaż bardzo bym chciała dziewczynke bo mam 2 letniego synkka:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.