To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Szukam miejsca w przedzkolu!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

tyczka
Ze względu na sprawy i to,że wyjeżdzamy do męża, potrzebuję miejsce dla dziecka na 6-8 tygodni.
Chodzi o okres od początku września do połowy lub końca pażdziernika.Muszę mieć co zrobić z dzieckiem,ponieważ czeka mnie bardzo aktywny czas,a nie mam co z maluchem 4-letnim zrobić.
ProszÄ™ o sugestie.
Anita.W
Czesc,
Ja nie mam znajomosci w przedszkolu to nie pomoge. Wiem ze na Lotniczej bylo duzo wolnych miejsc. Nie wiem czy na 6 tyg. bedzie chcial ktos dziecko przyjac do przedszkola. W prywatnych pewnie sa wieksze szanse ale nie wiem czy ci sie to oplaca bo tam czesne jest wysokie. Za takie pieniadze to pewnie na te 6 tyg. opiekunke do dziecka nawet na 10h dziennie znajdziesz icon_wink.gif . No i musisz brac pod uwage ze jak pojdzie do przedszkola to pewnie zaraz chory bedzie i zas bedziesz miala problem i nie wiele załatwisz. Ja na twoim miejscu szukalabym opiekunki lub pomocy ze strony rodziny.
Pozdrawiam
az
Może poszukaj jakiejś mamy na wychowawczym, z dzieckiem w podobnym wieku do Twojego. Szkoda malucha, przedszkole to za duży stres na początku(MSZ oczywiście).
Patison
polecam https://www.stumilowygaj.pl/

moj synek chodzil tam przez caly sierpien, jak jego przedszkole mialo przerwe wakacyjna
tyczka
Rodzice odpadają, opiekunki też na"hurra" nie będę szukać. Wolę przedszkole,bo dziecko musi się zaaklimatyzować,jako,że będzi ewiedzialo, czym przedszkole w ogóle jest,kiedy niedlugo pójdzie do obcojęzycznego.
Strona Gaju mi się bardzo podoba,ale nie wyrobię ze względu na dojazd..icon_sad.gif((
A coś w pobliżu centrum lub bardziej w stronę Psiego Pola...?
AISA
Znalazłaś już coś? Ja polecam klub ALTO na ul. Inflanckiej. Czynny od 7 do 17. Przyjmuja dzieci w wieku od roczku. Jest super. Pozdrawiam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.