To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Znakowanie ubrań

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

jl101
Jak i czym znakujecie ubrania przedszkolaków? Z rok temu (lub dawniej) był taki temat i chyba nawet jakaś strona, gdzie zamówić można było coś do znakowania, nawet nie pamiętam czy to był jakiś zestaw czy co?
podpowiedzcie,
Justyna
jl101
Dzięki, Mika. Szukałam różnych słów a imiennik mi z głowy wypadł był icon_smile.gif
Martalka
ja podpisuję na metce foliopisem icon_biggrin.gif Tym samym którym płyty opisuję. Nie spiera się icon_smile.gif
Trusia
A ja właśnie haftuję imię i nazwisko na płóciennej torbie - przedszkole ma profil pro-eko i wszystkie rzeczy dziecka muszą być w przewiewnych płóciennych torbach icon_smile.gif Kupiłam w LIDLu taką za 2 zł i obszywam. Na szczęście worki na kapcie mają już "państwowe" icon_wink.gif Też płócienne i przewiewne icon_smile.gif
jl101
A ja w końcu na allegro zamówiłam takie do naprasowania. Mam nadzieję, że wytrzymają. W linkach Miki Wieczna Gosia pisała, że w Mothercare były takie i jej dobrze wytrzymywały. Teraz Mothercare już takich nie ma ale myślę, że działa tak samo. Szczerze, to wolałam naszywane, ale na imiennikach mają ze wstążki satynowej i bałam się, że będą się strzępiły.
justyna
Trusia
Końcówki wstążki satynowej trzeba leciuchno opalić nad świeczką, zatopią się a nie zmienią koloru icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.