To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mały historyk

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

olatola
Słuchajcie, muszę się pochwalić. Nie wiem, czy w dobrym podforum, ale w końcu Kuba przedszkolak jak się patrzy...

Zaczęło się parę miesięcy temu. Młody dorwał moj stary podręcznik do historii do 4 klasy. Tak sobie go oglądal i w końcu kazał sobie opowiadać co to tam jest, co Ci ludzie robili itd.

Wczoraj znowu wyciągnal tę ksiązkę i tak sobie przegląda aż doszedł do rysunku z Kopernikiem. I powiada moje dziecko:
- O, Mikołaj Kopernik, on wielkim uczonym BYŁ! (z naciskiem na to: był)
No to ja myślę sobie, aha, to podpytam go dalej.
- A co on takiego zrobił?
-Wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię!

Szczęka mi spadła i myślałam, ze pęknę z dumy. Tak dawno mu o tym opowiadałam, a on to pamięta! Temat go zainteresował? Czy obrazek mu sie spodobał? No ale żeby tak dokładnie pamietać?

I nie koniec na tym, bo potem sie okazało, ze jeszcze pamięta króla Jagiełło, ktory pokonał Krzyżaków, i że oni mu wcześniej te dwa nagie miecze. Nie mogę wyjść z podziwu, bo to to już dawno jak mu opowiadałam, i to tak sobie, przecież nie po to, żeby go uczyć historii Polski.

No i chciałam się z Wami podzielić moją radoscią...

edit:literówka
grzałka
myslałam, że to literówka w tytule- a tu proszę, rośnie mały pasjonat icon_biggrin.gif
skanna
Aaa, zobaczyłam tytuł i nazwę podforum i przeczytało mi się automatycznie "Mały histeryk" icon_smile.gif To byłby problem, za to historyk problemem nie jest, wręcz przeciwnie icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.