To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ciąża po pierwszej @ od porodu...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Zelda
Pierwszą @ dostałam 29.07 czyli po 19 miesiącach przerwy,wcześniej cykle miałam 28 dniowe.de facto powinnam dostać 25.08, i gdybym dostała to byłoby wszystko ok,bo akurat w dni płodne przy cyklu 28 dniowym nie współżyłam,ale jeśli cykl się wydłużył to akuat wypada że w dni płodne mogło dojść do zapłodnenia...testu nie robiłam,do gina pójdę tak czy siak w poniedziałek.
Jak to wygląda po porodzie,po pierwszej @?wiem że kazda ma inaczej ale może ktoś miał podobnie..
zarzeczanka
A karmisz jeszcze piersiÄ…?

Jak rozpoznajesz dni płodne?
konto_usunięte
po porodzie pierwsze cykle bywają zwykle dłuższe, "kalendarzyk" jako jedyna metoda antykoncepcyjna może być zawodna.
ja w drugą ciążę zaszłam, chociaż po pierwszym porodzie nie miałąm miesiączki, a karmiłam piersią. takie czary 03.gif
Zelda
karmie jeszcze piersiÄ…..
dni płodnych nie rozpoznaje,nie miałam takie potrzeby bo od porodu niedawno dopiero wróicłam do sexu ,bo wcześniej nic by mnie do tego nie zmusiło taka oziębła byłam 06.gif
"bóle" takie okresowe miałam 1,5 tygodnia temu,potem mi przeszło i teraz tak lekko ćmi po wysiłku..
Agulka 333
Ciąża po pierwszej @ po porodzie jest jak najbardziej możliwa 06.gif
Moja ma już 11 miesięcy : 08.gif

Ale po porodzie cykle moga być nieregularne np u mnie miałam cykle nawet po 60 dni. Więc to wcale nie musi być ciąża w Twoim przypadku może Twój organizm potrzebuje czasu na powrót do normalności icon_smile.gif

Zelda
dzięki dziewczyny..chyba najlepszy wyjściem będzie wizyta u gina,pozdrawiam
agulka śliczna ta Twoja 11-miesięczna "ciąża" 06.gif 06.gif te starsze też 06.gif
zarzeczanka
Jeśli karmisz piersią - to cykle po prodzie mogą być bardzo długie (40dni, 50dni - nie ma reguły).

Dni płodne rozpoznaje się po dużej ilości śluzu rozciagliwego i przejrzystego.
Jeśli nie planujesz dziecka, musisz pomyśleć jakoś o metodzie odłożenia poczęcia. W ciążę możesz zajść jak najbardziej.

"kalendarzyk" to metoda z lat 20tych XX wieku - pewnie oddała sporoą zasługę małżeństwo ówczesnym, ale teraz mamy o wiele lepiej rozwinięte metody rozpoznawania płodności (naturalne planowanie rodziny) - metoda Roetzera, Metoda Billingsów, metoda angielska itd. Nie trzeba od razu truc się antykonceptami.

Ja stosuję 5 lat i troje dzieci zaplanowanych (nawet wręcz wyczekanych), jedno jest w niebie, mam więc dwoje.
Agulka 333
CYTAT(maja2006 @ Tue, 02 Sep 2008 - 22:24) *
dzięki dziewczyny..chyba najlepszy wyjściem będzie wizyta u gina,pozdrawiam
agulka śliczna ta Twoja 11-miesięczna "ciąża" 06.gif 06.gif te starsze też 06.gif


Maju a Twoja 11- miesięczna ciąża też śliczniutka icon_smile.gif Daj nam znać jak po wizycie icon_smile.gif

CYTAT
Jeśli karmisz piersią - to cykle po prodzie mogą być bardzo długie (40dni, 50dni - nie ma reguły).


Ja nie karmię i takie miałam.
Adasia
Moje dwie ciąże też "poporodowe". Ale tu bardziej zawiodła matematyka moja niż rytm organizmu.
A może tęsknota za ciążą tak działa, że się jest znów, i znów, i znów...
To na pewno te paskudne hormony icon_wink.gif
Agulka 333
CYTAT(Adasia @ Mon, 08 Sep 2008 - 23:20) *
Moje dwie ciąże też "poporodowe". Ale tu bardziej zawiodła matematyka moja niż rytm organizmu.
A może tęsknota za ciążą tak działa, że się jest znów, i znów, i znów...
To na pewno te paskudne hormony icon_wink.gif


Adasiu u mnie w przypadku Justynki to też ta tęsknota chyba winowajcą jest hehehe. 08.gif
justyna.m
hej wam . U mnie to bylo chyba tez jak u was to chyba te hormony choc ja przyznam ze chcial miec 2 dziecko ale nie przypuszczalam ze tak szybko:) u mnie po porodach okres przyszedl w nastepnym miesiacu i tak np 18.12 urodzilam synka a w styczniu dostalam okres i w lutym bylam juz w ciazy:) melodia co?? i po urodzeniu Angeliki tez w nastapnym miesiacu dostalam okres. i karmilam piersia:) pozdrawiam aha i pamietajcienie ma na to regoly kazda z nas jest inna
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.