To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Weselna inspiracja poszukiwana!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Gruszka
Znacie się na typach urody - w sensie jakie kolory (zimne, ciepłe) na przykład pasują do typu takiego, czy siakiego?

bo mam kiecke na wesele i siÄ™ zastanawiam czy mi spasi 06.gif
jaAga*
A jakÄ… masz kiecke?
Gruszka
Kiecke mam stalową - stalowo-szarą, a właściwie stalowo-srebrną - no w każdym razie stalową z leciutki tylko połyskiem icon_smile.gif mam raczej ciemna karnację, opalona w miarę przez cały rok, ciemne włosy z rudym naturalnym refleksem, brązowe oczy, ale do tego jakis mały miszung z czyms innym, bo z kolei mam duzo piegów, ale tylko i wyłącznie na twarzy. I co Ty na to? icon_biggrin.gif
jaAga*
Najlepiej nałóż i się pokaż icon_wink.gif. Ja też mam piegi, ale jestem blada i w szarościach wyglądam kiepsko, choć czasem coś stalowego mi pasuje, kompletnie nie wiem od czego to zależy.
Gruszka
Aaaa Jaaga, to by było zbyt proste icon_smile.gif kiecke mirzyłam, ale w związku z wątpliwościami nie kupiłam jeszcze icon_biggrin.gif
jaAga*
Eeee w sklepie też można fotkę cyknąć icon_wink.gif.
amania
ja to się chyba nie znam, bo nijak się nie mogę do konkretnego typu przypasować, a z kolei kolory to mi pasują od tych typów, do których absolutnie nie należę icon_wink.gif
z opisu jednak zaryzykuję i napiszę, że Ci w niej dobrze będzie 06.gif
kasiarybka
Bo ostatnio z typów urody się rezygnuje icon_smile.gif
Byłam wiosną, jestem zimą.....zmieniłam kolor włosów i d...pa icon_smile.gif
Amaniu, Ty jesteś piekna, myślę, że cudnie Ci będzie i we wrzosach, fioletach dymionych i brązach zimnych i w zieleniach zimnych, zgniłych.....a makijaż....hmmm.....czarna kreska i mooooocno wytuszowane rzęsy, bezbarwny błyszczyk i delikatny róż na policzki, ciemny czekoladowy np., tylko, żeby podkreśli8ć kości policzkowe.
Na następny zlot ja upraszam , załatw sobie opiekunkę do dzieci, chęytnie Cie umaluję icon_smile.gif Przyjadę specjalnie na trzy dni icon_smile.gif

Gruszko ja bym kupiła zrebrną kiecę i dała zgniło zielony mejkap......i dodatki zielone oczywiście icon_smile.gif
Wstaw zdjęcie swoje, będzie łatwiej icon_smile.gif
użytkownik usunięty
Gruszka jeśli to ta sama kiecka o której myślę, to donoszę, że na ostatnim weselu trafiły się dwa dziewczęcia w takiej samej. W dodatku jedną z nich była świadkowa. Sukienka była śliczna, ale niestety w podwójnym wydaniu nie zbyt korzystnie wypada
Gruszka
Jully, jak to mozliwe, że wiesz o jaką kieckę mi chodzi?? icon_smile.gif
użytkownik usunięty
Nie wiem tylko mówię, że jeśli to ta. Bo jakoś ostatnio widuję w takiej kiecce sporo osób (tydzień wcześniej na weselu też była dziewczyna w takiej) no i ta kiecka z Zary, więc szeroki dostęp do niej w każdym zakątku Polski. icon_smile.gif
Gruszka
Nie moge tej mojej znaleźć w necie, ale to jest mniej więcej taki krój, https://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?cat=1.1....1&pr=21556 tylko materiał bardziej wyjściowy. O taką Ci chodzi? moja jest z AGGI a nie z Zary.
Bosanova
CYTAT(jully @ Thu, 04 Sep 2008 - 08:23) *
Sukienka była śliczna, ale niestety w podwójnym wydaniu nie zbyt korzystnie wypada

A co to za problem?Nie rozumiem.I tak każda napewno wyglądało uroczo:-), była najpiekniejsza.Grunto to się dobrze czuc z sama sobą, podobac się męzowi i miec dobre poczucie humoru - a fkat,że ktoś ma taka sama sukienke jest naprawde nieistotny.

Ja do stalowoszarych kolorów dodałabym musztardową żółć.
Gruszka
Żółć do mnioe jakoś nie przemawia icon_smile.gif ale ten zgniły zielony juz bardziej. A powiedzcie mi, gdzie ja mam znaleźć taki naszyjnki, jak w tym linku co wrzuciłam. Bo moim zdaniem apsuje super do tego typu kroju. A do tego kolczyki to juz będzie za dużo dobrego, no nie?
jaAga*
Sukienka śliczna, taki krój mi się bardzo podoba, a Ty zgrabna jestes niesamowicie i wysoka, więc napewno będzie OK. A naszyjnik...nie wiem czy chodzi tylko o styl czy materiał z jakiego wykonany też, bo takich podróbek trochę się znajdzie w różnych sklepach...ale Ty chyba uczulona jesteś, to prawdziwy kruszec by się przydał icon_wink.gif. Może pożyczysz od kogoś?
A jak chcesz się uczesać?
A wogóle to masz wstawić potem jakąś fotkę icon_wink.gif.
kasiarybka
Gruszka wrzuć zdjęcie swojej twarzy z bliska icon_smile.gif
Gruszka
Fryzurę to ja bym chciała tego typu (taki irokez z długich wlosów - w sensie czub na górze, taki zaczes icon_smile.gif i z tyłu jakos umotane, ale nie kok tylko luźno):

No dobra, ta ostatnia to trochÄ™ przesada icon_biggrin.gif na wesele przynajmniej... icon_wink.gif

To jak nie widac to jednego lina wrzuce - coś mniej więcej tak, tylko może nie aż tak postawiony do góry bardzo: https://ikf.com.pl/irokez-damski/fryzura63.htm
Gruszka
CYTAT(kasiarybka @ Thu, 04 Sep 2008 - 15:40) *
Gruszka wrzuć zdjęcie swojej twarzy z bliska icon_smile.gif


juz co wygrzebie - o ile mam icon_smile.gif

No średnio udane to mam takie:***


A tu z upiętymi, żebyście oceniły, czy ten irokez mi spasi, bo mi się zdaje, że spoko - mam dośc długa szyję i czub u góry powinien mi nieco wyszcuplic twarz, dobrze mysle?:
***
jaAga*
Nie widzę zdjęc fryzur icon_sad.gif. A na maluchach znalazły by się ładniejsze zdjęcia Gruszki (oczywiście również realniejsze) icon_wink.gif.
kasiarybka
Gruszko.....ślicznie Ci w tym ciemnym fiolecie, a do stalowej sukienki fiolecik też się nada.
Myślę też, ze zieleń, taka zimna, zgniła też będzie pasowała
Ja pokusiłabym się o makijaż z trzech kolorów:
-Zielony jasny, wiosenny
-zielony ciemny, zgniły na zewnętrzne kąciki oczu
- i czarny, dla przydymienia całości....
strasznie żałuję, że tak daleko jesteśicon_smile.gif
Gruszka
Kasia, ale ja jestem wyzwaniem dla wszystkich stylistów i makijażystów 04.gif mam włosy twarde jak struny i grube nie poddające się kręceniu i innym zabiegom (fryzjerzy najpierw się zachwycają, że takie piękne i zdrowe, a potem klną ... icon_smile.gif a powieki mam małe, jak u chińczyków 06.gif , rzęsy z natury rosnące w dół (nawet porządna zalotka musi się natrudzić) - tak więc ciężko ze mną icon_smile.gif
kasiarybka
Ale potrafisz poradzic sobie sama ze sobÄ… rozumiem ? icon_smile.gif
Umiesz sie umalowac ? icon_smile.gif

Na małe oczy fajnie działa jasny cień w wewnętrzynych kącikach oka i zaraz pod brwią...optycznie otwiera oko.
jaAga*
Nie wiem czemu nie widzę tych zdjęć....a irokez...wybacz ale dla mnie odpada icon_wink.gif. jakoś mi się z tą wdzięczną kiecką gryzie icon_wink.gif.
Gruszka
CYTAT(kasiarybka @ Thu, 04 Sep 2008 - 16:44) *
Ale potrafisz poradzic sobie sama ze sobÄ… rozumiem ? icon_smile.gif
Umiesz sie umalowac ? icon_smile.gif

Umiem, umiem, już trochę ze soba powalczyłam icon_smile.gif dzięki bardzo za wszystkie porady - zaraz lece po zgniłe cienie icon_smile.gif

Jaaga, ale to powinna byc taka bardziej uładzona wersja irokeza - zersztą - zobaczycie, jak się zrobię - to będziecie sie mogły ponabijac icon_wink.gif
kasiarybka
Gruszka nikt sie nabijac nie bedzie, chciałabyś icon_wink.gif
Elegancki irokez jak najbardziej, coś a,la Markowska, myślę, że będzie Ci świetnie icon_smile.gif
Maciejka
Kasia, a jak mnie widzisz? Jak się powinnam malować i ubierać?
użytkownik usunięty
BosaNova no ja bym się czuła nie najfajniej w takiej samej sukience jak ktoś inny na tym samym weselu.

Gruszka sukienka inna zupełnie. Długość taka sama ale tamta jest plisowana i z zupełnie innego materiału.
użytkownik usunięty
Mały irokez mi do Ciebie pasuje. Sama lubiłam się tak czesać, ale do mojej urody to jednak nie najlepsza fryzura.
kasiarybka
Maciejko Kochana wrzuć fotkę twarzy icon_smile.gif
Gruszka
I'm back icon_smile.gif pomysł ze stalową kiecka upadł zupełnie, bo jak wróciłam po nią to już nie było rozmiaru. Mam więc brązowo-złotawą i brązowe buty - i co teraz? co z dodatkami (coś na szyję czy może długie kolczyki?) i jaki makijaż - w brązach i złotach? czy co - doradźcie... icon_smile.gif no i co z tym irokezem - będzie tu w ogóle pasił, czy bez sensu??

a oto jo w pełnej - powiedzmy - krasie 04.gif 08.gif

***
kasiarybka
Gruszka, myślę, że irokezowi trzeba powiedzieć stanowcze nie w tym wypadku icon_smile.gif
Moim zdaniem nie będzie pasował.
Mejkap koniecznie matowy.....ciemny brąz i podkładowo jakiś coffe albo vanila. Mooooocno wytuszowane rzęsy.
Pomadka tez moim zdaniem najlepiej pudrowa, matowa, ciemniejsza.
Kreska czarna tylko w koąciku oka i delikatnie na dole, króciutka.
Róż wiśniowy, nałożony spiczasto ....uhhhh, jak to ciężko słowami wytłumaczyć icon_smile.gif
Ślicznie Ci w tej kiecce Maleńka icon_smile.gif
e_Ena
Gruszko, wow icon_smile.gif Ślicznie wyglądasz. Co do makijażu pewnie wypowie się Kasia, tym bardziej że u mnie suknia wygląda jakby była srebrno czarna (monitor przekłamuje?), ale wyglądasz super icon_smile.gif

ps.
a ja jutro zamierzam przekopać Kraków za "moją" suknię 21.gif
Gruszka
Kasia, to co ja mam z tymi włosami zrobić?? wczoraj fryzjerka zaproponowała mi loczki 04.gif icon_confused.gif
użytkownik usunięty
loczki nieeeeee icon_smile.gif Może jednak mini irokez. Mogę Xi wstawić zdjęcie moje z wesela znajomych. Miałam elegancką kieckę i mini irokeza i było chyba fajnie. a makijaż to Kasia zna się lepiej
a na szyje może jakiś bordowy wisiorek, albo korale?
użytkownik usunięty
a w sukience Ci ślicznie icon_smile.gif
Gruszka
Dzieki icon_smile.gif
to Jully, dawaj fotkÄ™ z irokezem icon_wink.gif pliz
użytkownik usunięty
Juz troche nadwrezony tancem byl icon_smile.gif
Gruszka
Nooooooo icon_biggrin.gif Jully, jaaaaaka kiecka 23.gif super!

Noi nie wiem czemu isę czepiacie tego irokeza? icon_smile.gif dlaczego ma nie pasować, hę? icon_smile.gif
helvetia
gruszko, ja tez mialam do eleganckiej sukienki irokeza, ale troche innego niz jully

oczywiscie prosze nie zwracac uwagi,ze jest meniw nadmiarze tu i owdzie:/
Gruszka
Fajnie icon_smile.gif naprawde te irokezy mi się podobają - chyba zrobię na przekór Kasirybce 06.gif

albo jest jeszcze jedna mysl - w ten piatek idę na wieczór panieński. I wymysliłam, że pójdę do fryzjera po tego irokeza tak próbnie, żeby zobaczyć, jak w ogóle będę wyglądać. Strzele fotkę i się pokażę Wam - a fryz tak czy siak na panieński będzie ok.
użytkownik usunięty
CYTAT(Gruszka @ Mon, 15 Sep 2008 - 11:42) *
Fajnie icon_smile.gif naprawde te irokezy mi się podobają - chyba zrobię na przekór Kasirybce 06.gif

albo jest jeszcze jedna mysl - w ten piatek idę na wieczór panieński. I wymysliłam, że pójdę do fryzjera po tego irokeza tak próbnie, żeby zobaczyć, jak w ogóle będę wyglądać. Strzele fotkę i się pokażę Wam - a fryz tak czy siak na panieński będzie ok.

Nie no gruszka Ty masz zrobić "wejście" na weselu a nie będziesz się w potencjalnej fryzurze pokazywała na panieńskim.
Kaszanka
Myślę, że irokez a`la Jully będzie pasował. Na pewno nie loki, ani wymyślne koki - do tej sukienki pasuje prosta fryzura.
A biżuteria? Sukienka sama w sobie jest dość "ozdobna" myślę, że jednak nie potrzeba już nic.
Gruszka
No dobra Jully, to zrobię próbnie i potem rozwalę 06.gif

Kaszanna, też własnie myslę, że raczej bez biżuterii, ale do tego irokeza to mi się marzą takie długie, proste i eleganckie kolczyki. Ale za pierona takich kupic nie moge...
amania
Gruszka, tylko nie irokez, błagam.
Ja to się nawet ostatnio zastanawiałam kto sobie dobrowolnie daje zrobić takie coś na głowie...
Nie możesz sobie zrobić po prostu zwykłego końskiego ogona (takiego w wersji eleganckiej, czyli kosmyk włosów zawinięty na gumkę) albo może jakiś kok na dole (broń boże tzw. banan).
Pogoda
A ja tam nic przeciwko irokezom nie mam. Niektóre kobiety wyglądają z irokezem powalająco. Ale stanowczo proponuję zrobic sobie na próbę przed imprezą i poddac się obiektywnej ocenie kilku róznych osób, bo faktycznie, nie każdemu irokez pasuje i nie do każdej kreacji.
kasiarybka
Gruszka icon_smile.gif Ty sie dla mnie najbardziej podobasz tak jak stoisz w tej sukience na tym zdjęciu które umieściłaś icon_smile.gif
Biżuteria chyba raczej nie potrzebna, ale kolczyki takie dlugaśne były by super icon_smile.gif
Dobry pomysł z fryzurą próbną, tylko nie loooooki !! icon_smile.gif
Gruszka
CYTAT(kasiarybka @ Mon, 15 Sep 2008 - 18:57) *
Gruszka icon_smile.gif Ty sie dla mnie najbardziej podobasz tak jak stoisz w tej sukience na tym zdjęciu które umieściłaś icon_smile.gif

Ale tak to mnie wszyscy widza na codzień - a ja chciałam jakas taka "insza" byc na tym weselu icon_smile.gif ale obiecuję, że loków nie będzie icon_biggrin.gif

pokaże Wam się w tym irokezie, jak tylko zrobie (chociaż patrząc na moje szczęście do fryzjerów [zwykle wychodże zapłakana ze złości, że znów mam nie to co chciałam 06.gif ] to pewnie ten irokez wyjdzie mi jak.... icon_confused.gif 08.gif ) - no obaczym!
naples
fajny tescik na typ urody:
https://www.makijaz.net/tt.html
sdw
Gruszka, Ty masz pociągłą buzie. W irokezie będziesz wyglądała jak mizerota wynedzniala icon_wink.gif Ja na Twpim miejscu wyprostowałabym e wlosy, wygładziła je jak najmocniej, pobłyszczyła jakimś błyskiem i poszła icon_wink.gif Albo zrobiłabym tak, jak pisze amania.

Ty;lko nie irokez, blagam blagam.gif

Acha, na pewno założylabym delikatny naszyjnik współgrający z kolczykami. Dla mnie nieozdobiona szyja może być li tylko w wyadku sukni z golfem badź ew. suto ozdobionego/marszczonego dekoltu. Co w Twojej sukience nie wystepuje.
Gruszka
CYTAT(stara dobra wiolontela @ Thu, 18 Sep 2008 - 21:00) *
Gruszka, Ty masz pociągłą buzie. W irokezie będziesz wyglądała jak mizerota wynedzniala icon_wink.gif


06.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.