To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ciąża czy żołądek ?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Latte_macchiato
witam Was serdecznie

Mam 34 lata dwoje nastoletnich dzieci i od 4 miesięcy staramy sie o trzecie. Póki co nie wychodzi ale mam jakieś dziwne objawy. wiem, że każda ciąża jest inna i teraz też może być inaczej ale....może to nie ciąża tylko problemy zołądkowe....

22 sierpnia przyszła niechciana @ choc już miałam nadzieję, że nie przyjdzie. Była normalna jak każda poprzednia.
Po @ mam ciągnięcia u dołu, mdło mi strasznie wieczorami, nie mogę zasnąć, ułozyć sie bo mdli mnie, ciągle coś mi "jeździ" w brzuchu, ale nie wymiotuję..od dwóch dni nie tylko mam mdłości wieczorami ale też z rana do południa, ledwo do pracy dojeżdżam, bo nie wiem czy zwymiotuję czy nie, słabo mi się czasami robi.
dziś mnie cofa gdy chcę zjeść śniadanie, słabo mi i szukam powietrza jak rybka.
Wczoraj był dzień płodny..ale nie miałam śluzu jak zawsze, sucho , nijako, bez szczególnej ochoty na pieszczoty..a to dziwne w moim przypadku. Byłam u gina ale nie jest w stanie stwierdzić czy to ciąża czy może problemy żołądkowe.
A ja sama nie wiem....
czy któraś z Was miała @ w ciąży i podobne objawy ?

pozdrawiam
Prada
♫ agitusek ♫
,,,moja znajoma miala 3 miesiace okres i byla w szoku kiedy przy normalnej profilaktycznej kontroli i ginka uslyszala...ciaza icon_eek.gif rozwija sie ladnie.....ale dlaczego nie przyszla pani wczesniej?
♫ agitusek ♫
a test robilas? moze najlepiej ten elektorniczny acha ciaz moze byc pozamaciczna a jak sama wiesz to niebezpieczne.
♫ agitusek ♫
witam Prada 03.gif
Latte_macchiato
nie, nie robiłam testu.. zrobię w poniedziałek a jaki polecacie, jaki kupic w aptece ?
♫ agitusek ♫
najlepszy elektorniczny, poppros o taki, zaraz poszukam Ci na necie, hmmmm tylko na dunskim,ale w Polsce tez pewnie maja. Zrob test, ten Ci pokaze, bo okres i ciaza to dziwne....ale sie zadarza. A nie czekaj do poniedzialku,Po co? 08.gif
♫ agitusek ♫
https://www.billige-teste.dk/clearblue_grav..._stk_-p-49.html


najbardziej wiarygodny
clearblue
♫ agitusek ♫
powodzenia zycze 03.gif
Latte_macchiato
bardzo dziękuję kupię dziś i rano sprawdze

ps jeśli test wykaże brak ciąży to przy następnej wizycie u gina o co powinnam poprosić.... co powinnam zażyć..w różnych tematach są podawane jakieś środki, tabletki, wiesiołki... ale nie jestem w stanie przeczytać ...możecie mi podać co ewentualnie podpowiedzieć ginowi ?
Latte_macchiato
zrobiłam test...niestety nie ma nic icon_sad.gif

Może powinnam podpowiedzieć ginowi jakieś tabletki ? powiedzcie co mogłabym brać ?

pozdrawiam
♫ agitusek ♫
CYTAT(Prada @ Mon, 08 Sep 2008 - 12:00) *
zrobiłam test...niestety nie ma nic icon_sad.gif

Może powinnam podpowiedzieć ginowi jakieś tabletki ? powiedzcie co mogłabym brać ?

pozdrawiam



nic mu nie podpowiadaj, oni zwylke wiedza co robia jak ciazy nie ma na tesciku to jej tez i w rzeczywistosci prwadopodobnie nie ma....milych staranek zycze.
Latte_macchiato
witam

Byłam u gina, innego niż zwykle i wykrył u mnie grzybicę zaawansowaną... dostałam globulkę. Mam pytanie czy grzybica mogła być przyczyną nie zachodzenia w ciążę ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.