To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ginekolog w Gdańsku od zwykłych spraw kobiecych

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Pronto
Szukam jak w temacie - dobrego gina od nadżerek, antykoncepcji, hormonów itd.
Wolałabym, żeby nie specjalizował się w położnictwie, bo takich już odwiedzałam i nie za bardzo mi pomogli.

Będę bardzo wdzięczna za namiary.
blaire
Zagadaj di irminka2. Z tego co wiem jest bardzo zadowolona ze swojej. Chyba Legan siÄ™ nazywa. Wiem, ze przyjmuje w Swissmedzie i jeszcze gdzieÅ› ma prywatny gabinet.
Magdula
Od nadżerek to polecam Szafrana, można powiedzieć że się w tym specjalizuje: Gdańsk, ul. Platynowa 2 c/1, tel. 0602356187. Odnośnie antykoncepcji to się u niego nie radzilam bo mi raczej zawsze zależało na zajściu.
Tusiol
Nadżerkę wyleczył mi Szafran.
Wkładkę zakładał mi Szafran.
Ciążę prowadził mi Szafran.
Czy jestem zadowolona??? W sumie tak.
Delikatny, cierpliwy, odpowiada na tysiące pytań.

Jak ma być goinekolog endokrynolog to polecam dr Śliwińskiego (Invicta).
Albo dr Skweres (Swissmed).
Pronto
Tusiol, właściwie to nie bardzo wiem, co mi jest, bo trzech ginów, u których byłam totalnie olało moje problemy, a bujam się z tym już 4 lata.
ZacznÄ™ od Szafrana, potem ewentualnie zobaczÄ™, co dalej.

Dzięki Dziewczyny za pomoc.
Magdula
Moje ciąże i wszelkie leczenia z ostatnich 5 lat też Szafranowe .
Zawdzięczam mu wyleczenie z przewlekłego zapalenia przydatków za co jestem dozgonnie wdzięczna, bo meczyłam się strasznie.
Gremi
Podobnie jak Tusol polecam dr Skweresa i Sliwinskiego.
Pronto
Dla potomności i może kogoś w przyszłości, kto będzie szukał jakiejś informacji:

Byłam u dr Szafrana dwa razy. Najpierw na diagnozie, a dzisiaj na zabiegu usuwania nadżerki metodą kriogeniczną (mam nadzieję, że nie pokręciłam). Pan doktor jest bardzo miły, rozmowny, wszystko tłumaczy, jest bardzo staranny. Ogólnie jestem bardzo zadowolona, a jeszcze bardziej będę, jak ta nadżerka się wyleczy i przestanę mieć problemy.

Ceny:
- wizyta 100 zł
- zabieg (łącznie z wizytą) 250 zł.

Jako dodatkowy bonus miałam dzisiaj widok blaire z Kornelem - przechodziła metr od mojego samochodu, więc się starannie przyglądałam. icon_smile.gif Miałam wielką ochotę zaczepić, ale jakoś nijak mi było. icon_razz.gif
...asia...
Liberi a trzeba było bo Magda jest świetna a Kornel przeuroczy 06.gif .
blaire
CYTAT(Liberi @ Thu, 25 Sep 2008 - 19:01) *
Dla potomności i może kogoś w przyszłości, kto będzie szukał jakiejś informacji:

Jako dodatkowy bonus miałam dzisiaj widok blaire z Kornelem - przechodziła metr od mojego samochodu, więc się starannie przyglądałam. icon_smile.gif Miałam wielką ochotę zaczepić, ale jakoś nijak mi było. icon_razz.gif


Liberi, ty zwariowałaś kobieto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dlaczego mnie nie zawołałaś? Nie odezwałaś się? Podejrzewam, że było to w okolicy Wiki? No oszalałaś, naprawdę... Ale mi smutno... buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
blaire
A za cennik dziękuję, też bym się wybrać musiała...
Pronto
Bo się wstydziłam. icon_redface.gif
blaire
icon_eek.gif icon_eek.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.