To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Przedszkole na Szobera

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

DorotaSz
Czy możecie mi coś o nim powiedzieć więcej bo chcę tam posłać swojego synka.
skanna
A gdzie to? Nie kojarzÄ™ takiej ulicy.
KM
Oczywiście na warszawskim Bemowie skann 08.gif
skanna
Hehe, tak podejrzewałam, że w stolycy icon_smile.gif, jakże by inaczej icon_razz.gif
Cleo
CHodzilam do niego;) nie mam dobrych wspomnien, ale wiesz-to bylo wieki temu. CHoc ponoc niewiele sie zmienilo.
Generalnie rodzice wokol dziela sie na tych 'za' i tych 'przeciw'. Ale ja poslalam dziecko do dalszego, choc Szobera mam najblizej. Tam jest niby wielki ogrodek,a le jakis taki zbyt wielki, panie siedza na tarasie, dzieciaki gdzeis za gorka, w krzakach lataja, a tam rozni ludzei tuz przy plocie chodza... Moze cos sie zmienilo, ale jak masz wybor to lepiej na Szwankowskiego albo Wyki poslij.
Agnieszka AZJ
CYTAT(skanna @ Tue, 09 Sep 2008 - 15:26) *
A gdzie to? Nie kojarzÄ™ takiej ulicy.


Bo Ty z prowincji jesteÅ›, to nie wiesz 08.gif

CYTAT(Cleo @ Tue, 09 Sep 2008 - 23:04) *
CHodzilam do niego;) nie mam dobrych wspomnien, ale wiesz-to bylo wieki temu. CHoc ponoc niewiele sie zmienilo.
Generalnie rodzice wokol dziela sie na tych 'za' i tych 'przeciw'. Ale ja poslalam dziecko do dalszego, choc Szobera mam najblizej. Tam jest niby wielki ogrodek,a le jakis taki zbyt wielki, panie siedza na tarasie, dzieciaki gdzeis za gorka, w krzakach lataja, a tam rozni ludzei tuz przy plocie chodza... Moze cos sie zmienilo, ale jak masz wybor to lepiej na Szwankowskiego albo Wyki poslij.


Moja Julka tem chodziła, ale skończyła dwa lata temu, więc nie mam wiedzy o stanie aktualnym. Ja generalnie byłam "Za" icon_wink.gif Z pięciu przedszkoli, do których uczęszcxały moje córki, to nie było najgorsze. Powiedzmy, ze pośrodku listy. Dla mnie decydującym czynnikiem była lokalizacja - moi rodzice mieszkają obok i Mama mogła Julkę odbierać.
Macio
Opinie kiepskie. Ja mimo iż mam najbliżej nie posłałam tam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.