To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Odebrało mi mowę .

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Onika
Już drugi dzień mam taką chrypkę, że z trudem wyduszam pojedyncze słowa. Zwykłe tabletki do ssania na gardło nie pomagają,. Gardło mnie właściwie nie boli, ale mówić nie mogę.
Są jakieś lekarstwa na taką chrypkę, nie wiem może syrop wykrztuśny? Czy pozostają tabletki do ssania? (Biorą cholinex).
Strasznie to uciążliwe, szczególnie, gdy trzeba iść między ludzi.
szantrapa
Tantum Verde najszybciej. Ale psik a nie tabletki icon_smile.gif
Onika
Dzięki Wielkie. Mam to akurat w apteczce, ale nie przyszło mi do głowy, żeby zastosować.
niewidzialna
i dużo ciepłego do picia oraz cukierki halls (zapomniałam jak to sie pisze) miodowo cytrynowe, pomagaj wiem bo głos często tracę
Sabina
A mi to wygląda na krtań... antybiotyk? 29.gif
justapl
mi też na krtań wyglada

i chyba solą można płukąć
#Margola
A moja ciocia ma własnie takie objawy przy alergii.... Nie jestes moze na cos uczulona??
Jesli nie to faktcznie czarne Hall'sy z eukaliptusem sÄ… dobre....
agarad
tymianek z podbiałem, homeopatyczne tabletki na chrypę chyba homeovox.
Onika
Dziękuję wszystkim za rady. Mąż mi przyniósł z apteki tymianek z podbiałem, Tantum Verde też stosuję.
A ja głupia myślałam wczoraj, że jak się najem czosnku na noc to rano wstanę i będę normalnie mówiła. 06.gif
użytkownik usunięty
Ostatnio podobny post skleciłam.
Dziewczyny dobrze radzą tantum verde, duuużo picia. U mnie to było alergiczne, więc dodatkowo wapno piłam i claritine brałam
netty5
CYTAT(Onika @ Thu, 11 Sep 2008 - 16:37) *
Dziękuję wszystkim za rady. Mąż mi przyniósł z apteki tymianek z podbiałem, Tantum Verde też stosuję.
A ja głupia myślałam wczoraj, że jak się najem czosnku na noc to rano wstanę i będę normalnie mówiła. 06.gif

Ja sobie raz sobie zaszkodzilam czosnkiem.Jak mnie bralo to sie najadlam na noc czosnku i poprawilam na druga noc no i.......................wyjalowil mi gardlo i nabawilam sie zapalenia jamy ustnej.Naturalny ale jednak antybiotyk i tez trzeba uwazac.
Onika
Dziś już trochę lepiej, ale jakoś bardzo wolno to ustępuje.
Alergia to raczej nie jest, prędzej skutek przeziębienia. Przyznam, ze pierwszy raz mnie złapała aż taka chrypka.
marghe.
Pewnie juz Ci przeszło, ale dorzucę swoje 5 groszy

Tabletki do ssania Isla Mons albo Isla Cassis
i o ile mnie pamięc nie myli witamina a + e = rozgryzać, nie łykać
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.