To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

sernik z resztek

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ez
Moje dziecko właśnie pozbyło się opakowania sernika na zimno. Mam 6 serków homegenizowanych 30 dag sera białego? Da się coś z tego zrobić?
lyszka
Pewnie nawet sernik na zimno icon_biggrin.gif .
Dokup 4 galaretki i...
1.serek homogenizowany mieszasz z rozpuszczonÄ… galaretkÄ… (i wystudzonÄ…) wlewasz do tortownicy i do lodowki. Jak juz zastygnie czynnosc powtarzasz, czyli mieszasz kolejny serek z galaretka i zalewasz kolejna warstwe do zastygniecia. A na sama gore zalewasz juz tylko galaretka, np. z owocami.
Z pozostalych serkow homogenizowanych zrob na kolacje leniwe (wersja dla leniwych). Do serka dodaj jajka, make troszkę soli i cukru i to wymieszaj mikserem. Potem na gotującą się wodę wrzucaj malutkie kawałeczki ( ja używam do tega małej łyżeczki - odkrajam kawałeczki icon_smile.gif)). Jak już wypłyną to posypuję bułką tartą,cukrem i masełkiem MNIAM icon_lol.gif
A z twarogu możesz zrobić pastę do kanapek albo nadzienie do naleśników albo nadzienie do pierogów ruskich (tylko przy małej to troszkę trudne, zwłaszcza że nie masz komu jej podrzucić).
To tyle co przyszło mi do głowy icon_razz.gif
Pozdrawiam Lyszka ( posiadaczka 2 letniego terrorysty Patyka :000 )
ez
łał
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.