To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

czy ktoś znalazł pracę ?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

4nia
witam
moja znajoma własnie została tak zwolniona nie czuje sie winna,ale czy kogos to obchodzi? musi znaleźc nową prace czy ma szansę???
moko.
zalezy w jakiej branży
natomiast spokojnie szanse są i to duże.
Ika
Skoro nie czuje się winna to powinna pójść do Sądu Pracy.
AnkaSkikanka
CYTAT(Ika @ Wed, 17 Sep 2008 - 14:49) *
Skoro nie czuje się winna to powinna pójść do Sądu Pracy.

No tak. Ale pewnie w międzyczasie trzeba z czegoś żyć icon_sad.gif
Ika
Większe szanse na pracę będzie jednak miała po wygranej sprawie w Sądzie Pracy. Wydawało mi się też, że nie napisałam, że powinna iść do Sądu ZAMIAST szukać pracy.
AnkaSkikanka
Oj Ika. Z pierwszego postu wynika, że praca jest potrzebna dość szybko - tak to zrozumiałem, więc Sąd Pracy w tej sytuacji nic nie zmienia. Można to załatwiać w międzyczasie oczywiście icon_smile.gif
4nia
tak, tak napisała odwołanie, ale szuka pracy nadal nic ;(
Ika
Oj Plombiusz. Z mojego postu NIE WYNIKA, że ma nie szukać pracy w międzyczasie.
AnkaSkikanka
CYTAT(Ika @ Wed, 17 Sep 2008 - 22:09) *
Oj Plombiusz. Z mojego postu NIE WYNIKA, że ma nie szukać pracy w międzyczasie.

icon_wink.gif Nie ciÄ…gnijmy tego icon_smile.gif

Trzymam kciuki, że się uda.
ruda_kasia
Myślę, że spokojnie, zwłaszcza jak pokaże pozew iwyjaśni sprawę. Zwłaszcza jeśli miała "eksponowane" stanowisko, a nie złapano jej na kradzieży czy piciu w pracy.
Mówię to ja, wycierająca wszystkie korytarze w sądzie pracy krakowskim. W imieniu pracodawcy, który zwalania dyscyplinarnie a potem płacze... ups płaci. icon_smile.gif
Ika
CYTAT(plombiusz @ Thu, 18 Sep 2008 - 00:06) *
icon_wink.gif Nie ciÄ…gnijmy tego icon_smile.gif

Trzymam kciuki, że się uda.


Tak na przyszłość, jeśli nie będziesz zaczynał, to nie będzie czego ciągnąć.
moko.
No i jeśli znajoma wygra sprawę zawsze może ządać przywrócenia do pracy !
Głowa do góry !
Ammm
W CV nie musi pisać, że jest zwolniona dyscyplinarnie, a na rozmowie może wszytko wyjaśnić.

Może też w ogóle o tym nie mówić, ale to już nie fair moim zdaniem. No i ryzykowne, bo mogą zadzownić do byłego pracodawcy po referencje.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.