To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

zastrzyki antykoncepcyjne ale nie te na raz na trzy miesiÄ…ce

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agnieszka.zg
mam pytanko
może któraś z was słyszała o takich zastrzykach co się podaje raz na miesiąc ???? bo te Depro-vera ponoć przy nich ma się bardzo obfite miesiączki ,a jak z okresem jest regularny przy takich zastzykach???, bo biorę obecnie Marvelon i wydaje mi się ,że że mi chyba nie słyży ,bo mnie nogi czasam bardzo bolą i serduszko coś kołacze......
i.
CYTAT(Agnieszka.zg)
mam pytanko
może któraś z was słyszała o takich zastrzykach co się podaje raz na miesiąc ???? bo te Depro-vera ponoć przy nich ma się bardzo obfite miesiączki ,a jak z okresem jest regularny przy takich zastzykach???, bo biorę obecnie Marvelon i wydaje mi się ,że że mi chyba nie słyży ,bo mnie nogi czasam bardzo bolą i serduszko coś kołacze......


Po Depo-Proverze w ogóle się nie miesiączkuje przez okres działania zastrzyku. Mogą zdarzyć się plamienia, ale to inna historia.

O innych zastrzykach antykoncepcyjnych nie słyszałam.
Agnieszka.zg
oooooooooo skoro tak jest po depro-vera to by mi pasowało ale plamien to ja nie lubię .....a jak było u was?
a z tym zastrzykiem co miesiąc to mi mąż podpowiedział bo słyszał w telewizji ..........
Agnieszka.zg
acha a jakie są koszty tego zastrzyku i ile on ma hormonów podług innych tabletek???????
i.
W spawie szczegółów dot. leku Kliknij tutaj

Nier stosowałam tego preparatu, ale zastanawiałam się nad nim. Z tego co powiedział mi lekarz częstym efektem ubocznym stosowania preparatu są plamienia. Można temu zaradzić o ile nie karmisz piersią - jesli jednak jesteś mama karmiacą pozostaje czekanie aż plamienia ustąpią.

Dokładnej ceny nie pamiętam, ale wiem, że jest to jeden z najtańszych hormonów. Głowy nie dam, ale to chyba jest ok. 30 zł za zastrzyk (raz na 3 m-ce).
Ika
CYTAT(Agnieszka.zg)
oooooooooo skoro tak jest po depro-vera to by mi pasowaÅ‚o ale plamien to ja nie lubiÄ™ .....a jak byÅ‚o u was?  
a z tym zastrzykiem co miesiąc to mi mąż podpowiedział bo słyszał w telewizji ..........


Depo-Provera a nie depro-vera... I nie ma reguły, jak na sobie nie sprawdzisz, to niewiele Ci dadzą opisy doświadczeń koleżanek. Każdy lek ma listę ewentualnych objawów ubocznych, co nie znaczy, że musisz doświadczyć wszystkich czy nawet któregokolwiek z nich.
I nie ma leku idealnego, nie czarujmy siÄ™.
Słyszałam o antykoncepcji comiesięcznej, ale to było mniej więcej to samo, tylko w innym stężeniu hormonu. Objawy uboczne także mogą być różne.
Może pogadaj ze swoim lekarzem...? On powinien znać Cię na tyle, by wiedzieć, który rodzaj antykoncepcji zastrzykowej mógłby z dużym prawdopodobieństwem sprawdzić się w Twoim przypadku.
Agnisma
Zajrzyj do tego wÄ…tku:
Depo-Provera
milly
Ponoć już w przyszłym roku mają być wprowadzone na rynek polski plastry antykoncepcyjne. Na tyle dobre, że omijające wątrobę. Ale hormony też w nich będą icon_lol.gif czyli z pewnością jakieś skutki uboczne oczywiście też będą. Nie ma antykoncepcji doskonałej. Radzę szukać odpowiedniej tabletki - ja znalazłam - marvelon icon_cool.gif .

Pozdrawiam
Milly
Ika
Milly, ja mam pomysł na antykoncepcję doskonałą - tabletki dla mężczyzn... icon_twisted.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.