To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Sprawiedliwość

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aicluj
.
AnkaSkikanka
Kto krzyczy za sikanie psa? icon_smile.gif Nie wiedziałem jeszcze icon_smile.gif Kupkę w polu dziecko robi niezwykle rzadko. Powinno się wtedy oczywiście posprzątać. Jest jednak dysproporcja pomiędzy czasem jedno na ileś dzieci trzaśnie kupkę a każdy pies trzaska codziennie minimum jedną nie? I po psach rzadko kto sprząta jednak. Szczerze powiedziawszy - jeszcze nie widziałem, żeby ktoś to robił.
Agnieszka(mamaMieszka)
Moje dziecko jeszcze nie nakupkalo od tak pod jakims wspolnym, publicznym krzaczkiem. A i z pelnym pecherzem raczej rozlicza sie w domu. Mnie psie siki nie obchodza. Ot sa, ale spadnie deszcz i zmyje icon_wink.gif icon_smile.gif Nie przyszloby mi do glowy krzyczec na sikajacego czworonoga. Jednakowoz psa i czlowieka stawiac na rowni - tez by mi do glowy nie przyszlo. Natomiast o zapackanych poboczach chodnikowych moznaby sie dluuugo rozwodzic, ale to chyba temat na inny temat icon_smile.gif
Pozdrawiam
aicluj
.
amania
Poruszony przez ciebie problem jest tak złożony, że nie jestem w stanie odpowiedzieć od razu. Muszę go poważnie przemyśleć. Czuję, że czeka mnie bezsenna noc 06.gif
Ika
CYTAT(amania @ Tue, 14 Oct 2008 - 21:42) *
Poruszony przez ciebie problem jest tak złożony, że nie jestem w stanie odpowiedzieć od razu. Muszę go poważnie przemyśleć. Czuję, że czeka mnie bezsenna noc 06.gif


icon_lol.gif
olatola
29.gif poczekam na przemyślenia amanii
April.
ja krzyczałam na mojego psa, jak sikał w domu 43.gif ,
a on musiał słyszeć o tych złych ludziach i nie mógł się wyluzować nawet na własnym ogródku 06.gif
naples
CYTAT
już za sikanie pod krzakiem 500zł mandatu jest...ja tak słyszałam

z tego co mi wiadomo, to 50-100zl, ale zeby az 500zl icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Ja po pierwsze to bym nie porownywala czlowieka do zwierzecia, bo roznica jest kolosalna- nie tylko jezeli chodzi o sposob pelnienia funcji zyciowych...
addera
37.gif o matko, no dlaczego krzyczÄ… 37.gif
normalnie straszne te ludzie 23.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.