To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jakie witaminy przed planowaną ciążą?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

fitfit
Dziewczyny, napiszcie proszę, czy łykacie jakieś witaminy, poza kwasem foliowym? Ja staram się o dzidziusia, robiłam sobie już różne badania i jeszcze zastanawiam się czy powinnam zażywać jakieś witaminki, żeby lepiej się przygotować do ciąży. icon_razz.gif
niewidzialna
kwas fioliowy
zarzeczanka
tylko kwas foliowy
Agnieszka(mamaMieszka)
Kwas foliowy ofkors, lepsza dietka, wiecej relaksacyjnej muzyki, mniej horrorow (ktore uwelbiam) - to wszystko bede sobie aplikowac planujac nastepna ciaze icon_biggrin.gif A jesli chodzi o witaminy, to moze tylko w ciagu tych 9mcy, kiedy to organizm pochlania wszystkie rezerwy.
pozdrawiam
biala-dama
biore folik
Cortinka230
Kochane ja zażywam feminatal 800. Oprócz podwójnej dawki kwasu foliowego zawiera potrzebne witaminy, m.in JOD, który jest bardzo ważny w ciąży:)
Zażywam te witaminki już jakieś trzy miesiące i jestem zadowolona- polecam!!
isllandia
Ja przed ciążą przyjmowałąm(teraz nadal przyjmuję) Centrum materna - inne preparaty wywoływały u mnie mdłości.
maania
issllandia ja miałam tak samo i cały czas niezmiennie łykam centrum materne lub zwykłe centrum i kwas foliowy icon_smile.gif
beata_77
Od 3 miesięcy biorę kwas foliowy,
Poza tym biorę wit E i magnez. (często łapia mnie skórcze łydek i oczko nerowo lata icon_smile.gif )
Asikp
Ja brałam przed ciazą falvit mama i kwas foliowy. Dodatkowo przed owulacją vitaminki z grup B.
mon1k@
Najwazniejszy Kwas Foliowy- przed pierwsza ciaza bralam kilka miesiecy przed zajsciem w ciaze,
teraz znowu biore kwas foliowy, do tego centrum, ale to juz tak nadprogramowo.
Poprzednio bralam tez witamine E,
moko.
kwas foliowy
vigor complete - sporadycznie - bo mnie po tych witaminach mdli
maania
.
malinka1978
ja bralam kwas foliowy przed ciazÄ… a w ciazy feminatal N, teraz wprowadzili feminatal 800.

bez ciazy teraz kupilam sobie tak na sezon zimowy falvit
zojka3
A ja niczego nie brałam tylko się dobrze odżywiałam, nie ma co z tymi witaminami przesadzać.
~anula~
Ja biorę Feminatal 800. Aha, i wiesiołek do owu.
izate1
folik i feminatal
dorthe81
przychylam sie powyzej odpowiedz feminital i folik ja brałam tez
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.