To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

jak leczyć

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

LidiaMama
Witam moje forumowiczki ,moja córeczka roczna złapała katar byłam z nią u lekarza przepisała nasivin ,ale teraz na dodatek ,ma jeszcze chrypke podaje jej vit.c ,calcium ,ecomer i nawilżam śluzówki.W czwartek byłam u lekarza nasivin jej już odłożyłam ,ale nadal jej sie z noska leje ,gardło ma zaczewienione ,niewiem czy dam sobie rade i jak jej pomóc ,czym jąwzmocnićnoi psikam tantum verde bojęsie aby nie przejawiło sie w angine ...z góry dzięki za rady pozdrawiam
tissaia
Zdecydowanie polecam inhalacje. zakup nebulizatotra to niemały wydatek, ale naprawdę działa. Wyciągnęłam Maksa już z wielu katarów, które normalnie kończyły się zapaleniem oskrzeli lub innym pokrewnym świństwem. Maks miał kilka razy ataki określane przez lekarzy jako astmatyczne -odkąd go inhaluje, jest o niebo lepiej.
niewidzialna
CYTAT(Tissaia @ Mon, 15 Sep 2008 - 21:14) *
Zdecydowanie polecam inhalacje. zakup nebulizatotra to niemały wydatek, ale naprawdę działa. Wyciągnęłam Maksa już z wielu katarów, które normalnie kończyły się zapaleniem oskrzeli lub innym pokrewnym świństwem. Maks miał kilka razy ataki określane przez lekarzy jako astmatyczne -odkąd go inhaluje, jest o niebo lepiej.



tez mamy, używamy,polecam
_rybka
Dziewczyny, napiszcie coś bliżej o tych inhalatorach. Jaki model się tego kupuje? Czym sie inhaluje itd. Cały ubiegły rok minął nam pod kątem zapalenia oskrzeli. Każdy katar przeradzał się w gorączkę dochodzącą do 40 i potępieńczy kaszel.
Obawiam się powtórki z rozrywki bo wczoraj miała katar, dzisiaj znajomy kaszelek.
Mam kupić nebulizator i co???
tissaia
rybko - miłej lektury icon_smile.gif https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...=49168&st=0
_rybka
Dzięki. Przeczytałam. Sól fizjologiczna rozumiem, ale ten mucosolvan.? Ja to kojarzę jako syropek dla dzieci.
tissaia
https://www.doz.pl/leki/p3049-Mucosolvan_plyn_do_inhalacji jest i taki
monilka
Rybka występuje takowy pod nazwą Mucosolvan, płyn do inhalacji z nebulizatora. Stosuje się go przy kaszlu mokrym. Działa odkrztuśnie. Ja nie pamiętam czy kupowałam na receptę, czy bez. I przykazem było stosować najpóźniej do 17 ze względu na działanie odkrztuśne. Po nim trza dziecko dobrze oklepać po pleckach.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.