To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

rajstopy kontra kalesony

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Pysio
Dziewczyny, w czym będą chodzić tej zimy Wasze przedszkolaki, głównie chodzi mi mamy chłopców. Kuba zapytany odpowiedział, że woli rajstopy tylko ze wzorkami (np. samochodami), a dzisiaj rozmawiałam z mamą jednego z chłopców i powiedziała, że jej syn kazał wszystkie rajstopy wyrzucić bo on już nie chce w nich chodzić. No i jestem w kropce...
Z jednej strony trudno znależć na ten rozmiar rajstopy ze wzorkami (128-134), a z kolei oglądałam kalesony z Woli to były za szerokie w pasie/biodrach (tak ze mógł się owinąć dwa razy). A boję się, że jak ja już kupię te rajstopy z wzorkami, to po pierwszym dniu w przedszkolu w nich, Kuba zaprotestuje, że dzieci z niego się śmieją i więcej ich nie założy.
Napiszcie w czym będą chodzić Wasze dzieci i gdzie kupujecie rajstopy/kalesony.
KM
Pysiu, Kacper jeszcze w tym roku w rajstopach. Nie protestuje, a zeszłoroczne są dobre i takie "męskie" - pirackie, z samochodami itp. U nas w ogóle problem ze wzorkami odpada, bo on nosi rajstopy na 104/110 icon_wink.gif

madika
polecam bawełniane leginsy (jeśli takowe mozna gdzieś dostać), wygodne bo w nich mały facet moze w przedszkolu czuc sie facetem i wygodne są pod spodnie podczas wyjścia na dwór...
Ika
Kalesony polecam z Tchibo. Wydaje mi się, że corocznie je "rzucają". Są świetne - ładne, doskonała bawełna i trwałe.
Legginsy to też rozwiązanie.
fafura
u nas rajstopy, chociaż były w "męskie" wzorki, wypadły z obiegu juz 2 lata temu
miałam obawy czy Filip nie zmarznie, ale on jest ciepły chłopak, to tylko ja niedogrzana icon_wink.gif
postawiliśmy na podkolanówki- nawet zakolanówki (ma taką parę za dużą, choć pewnie w tym roku, to już będzie w sam raz, i podciągał je nad kolana icon_wink.gif )
w przedszkolu zawsze czekały dyżurne cienkie spodnie dresowe, na drogę grube sztruksy albo dżinsy, na wyjątkowe mrozy i "ciapę" spodnie od kombinezonu z polarem od środka
polecam!
w przedszkolu, gdy było mu ciepło, zwijał sobie podkolanówki i było ok- jemu wygodnie, a ja pewna, że nie zmarznie nawet podczas spacerów, czy wyjść na plac zabaw
Sabina
Ładne kalesony ma H&M icon_smile.gif
Mam szkolnego chłopaka i się co roku zastanawiam jak to zrobić, żeby się w szkole nie ugotował, a w drodze nie zamarzł.
Chyba rozwiążą sprawę spodnie letnie pod polarowe i skarpety do kolan, tak sobie wydumałam icon_wink.gif bo już sama nie wiem...
mamami
U nas kalesony przede wszystkim dlatego ze to dla mnie stokroć wygodniejsze, kalesonów na sezon potrzebujemy max trzy pary, bo nie piore ich codziennie a rajstopy musiałam wiec potrzebowałam min 7 par. Poza tym jakos tak wolę. Kupuję w C&A albo H&M.
Pysio
dzięki dziewczyny

w Tchibo patrzyłam i narazie nie ma, w h&m i c&a muszę zobaczyć

a Mamami te kalesony są jednokolorowe czy we wzorki?
myszka
Kupowałam w Smyku. Jednokolorowe, dwupaki (białe + szare). W H&M są kolorowe.
mamami
W C&A są pakowane jedne gladkie drugie w paski, albo obydwie pary we wzorki i te są droższe.
Helena
w Tchibo kupowalam 2 tyg. temu w dwupaku za 19 zl. icon_smile.gif WH&M tez sa niezle. Mamy takie i takie i Wojtek czesto tez w nich spi.
Litka
niech cię bronią święci przed zakłądaniem chłopakowi rajstop:) kalesonki z H&M sa naprawdę przyjemne, męskie i nie ma obciachu icon_smile.gif
Dominika_
Potwierdzam - kalesony z H&M. Młody bedac mniej więcej w wieku Twojego syna zaprotestował przeciw rajstopom.
Pysio
dzięki dziewczyny,
w c&a nie ma, w tchibo nie ma, w h&m są dwupaku za 50zł, jedne gładkie, jedne w paseczki, granatowe i khaki.
Nie wiem czy to drogo czy normalnie, napiszecie?
werjula
proponuję ci chwilę poczekac ja w zeszłym tyg.widziałm w C&A w dwupkau za ok 15 zł ,tylko że nie W-w tylko w Katowicach 06.gif napewno gdzieś sie pojawią
Meggi79
No tak, u nas ten sam problem. Tyle ,że nasza Legnica niezbyt duża i tu średnio sklepy są zaopatrzone. Rajtuzy to już "obciach", więc też latamy w poszukiwaniu kaleson. Może w internecie coś znalazłyście ?
Pozdrawiam.
Jalla
Popatrz na Allegro
mazia
SZymek uwielbia rajstopy co tez mnie trochę dziwi bo on chętnie nawet teraz łaziłby w przedszkolu w samych rajtuzach... Absolutnie sie na to nie zgadzam. W zeszłym roku kupiłam mu właśnie szare getry i też sa spoko pod spodnie.
overlooked
Mam 2 pary nowych rajstop, weźmiemy je na święta, gdy pojedziemy w lubelskie. Na razie zakładam Kubusiowi dwie pary spodni- grubsze zdejmujemy w przedszkolu, a w cieńszych zostaje.
Ale muszę się rozejrzeć za chłopięcymi kalesonami.
an.tośka
Polecam kalesonki dla małego faceta 29.gif Mój Miłosz zrezygnował z rajtuzek w zeszłym roku, gdy zaczął edukację przedszkolną. Rezygnacja nastąpiła z 3 powodów:
1-mówił, że rajstopki go "gryzą" (co może być prawdą bo on alergik) 06.gif
2-chyba jednak się wstydził, choć nie mówił tego otwarcie;
3- i najważniejsze - kalesonki łatwiej mu się zakładało i podczas wyjść na spacer nie musiał prosić pani o pomoc, z czego był bardzo dumny.
Kupowaliśmy kalesony na allegro, ostatnio tu kalesonki
.uzytkownik.usuniety.
Jestem złą matką. Leo nosi rajstopy. Niektóre nawet mają na sobie kilka kwiatków. Idę się utopić.

K
yennefer
CYTAT(czarna-maupa @ Wed, 03 Dec 2008 - 21:12) *
Jestem złą matką. Leo nosi rajstopy. Niektóre nawet mają na sobie kilka kwiatków. Idę się utopić.

K

Takie małe OT, C.M. może utopimy się razem, bo mój Mikołaj niemal codziennie popyla z misiem w wózku dla lalek przez osiedle, cały szczęśliwy, a miła pani zrobiła mi dziś wykład jak bardzo go krzywdzę, podtrzymując w nim niezdrowe zainteresowania 37.gif .
.uzytkownik.usuniety.
CYTAT(mama_D @ Wed, 03 Dec 2008 - 22:37) *
Takie małe OT, C.M. może utopimy się razem, bo mój Mikołaj niemal codziennie popyla z misiem w wózku dla lalek przez osiedle, cały szczęśliwy, a miła pani zrobiła mi dziś wykład jak bardzo go krzywdzę, podtrzymując w nim niezdrowe zainteresowania 37.gif .



Zatem obaj będą mieli zwichrowane życie, biedaczki. icon_wink.gif A topić się w dobrym towarzystwie to ja zawsze, wiesz icon_smile.gif

K
sylwia65
Moge i ja do Szanownego Towarzystwa Wyrodnych Matek dolaczyc..? 08.gif Moj tez dluuuuuugo wozil krowe w wozku dla lalek, a ostatnio nawet koszule do spania jej zalozyl 37.gif Nie wspomne juz o dzikim zachwycie na widok rajstop 03.gif
.uzytkownik.usuniety.
CYTAT(sylwia65 @ Thu, 04 Dec 2008 - 15:48) *
Moge i ja do Szanownego Towarzystwa Wyrodnych Matek dolaczyc..? 08.gif Moj tez dluuuuuugo wozil krowe w wozku dla lalek, a ostatnio nawet koszule do spania jej zalozyl 37.gif Nie wspomne juz o dzikim zachwycie na widok rajstop 03.gif



Sylwia - krowę? Krowę? KROWĘ??? To straszne. Widzę z tego, że powinnaś zastanowić się nad swoim postępowaniem, życiem a także wzorcami zachowań jakie chcesz zaszczepić dziecku. Wstydź się, niedobra babo.

K
sylwia65
Wstydze sie. POTWORNIE!!! 37.gif 37.gif 37.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.