To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jak to jest z tym zaplodnieniem?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

justyna.m
Czesc dziewczyny ja tu nowa jestem i potzrebuje informacji, ktorych moze mi udzielicie:) Powiedzcie ile spermy potrzeba aby doszlo do zaplodnienia? 2 wrzesnia mialm miesiaczke dodam ze kochamy sie z mezem bez zabezpieczenia no i maz sie przyznal ze (tak mu sie wydaje) nie zdazyl wyskoczyc?? powiem ze to mialo miesce 13 w sobote i to akurat byly dni zaliczane do plodnych?? jak duze jest prawdopodobienstwo ze moglam zajc w ciaze??? i wiecie juz po dniach plodnach przy ktorych wystepuja bole jajnikow do dzis dnia mam takie objawy caly czas mnie bola i jakos mi tak dziwnie naa zaladku a w aucie(nie mam choroby lokomocyjnej) ledwo moge wysiedzic tak mnie mdli.to co moze, ktoras cos mi podpowie licze na ws;)
helvetia
wydaje mi sie,ze nie jest okreslone "ile" musi byc spermy. chyba wazne jest jakiej jakosci ona jest. skoro mialas dni plodne, to bardzo prawdopodobne jest,ze moglas zajsc w ciaze. proponuje test ciazowy, po 6 dniach juz pokazuje ciaze.
ona86
A ja mam takie pytanie!!! 28 mialam okres!! i oczywiscie staram sie o dzidzie i ostro staralam sie o dzidzie do miesiaczki jeszcze 4 dni:) czy moge juz zrobic test wykryl by ciaze??
isllandia
ja bym zaczekała do dnia planowego wystąpienia miesiączki, albo nawet ze dwa dni dłużej. Jeśli wiesz kiedy dokłądnie miałaś owu - test najlepiej zrobić po 14 dniach od owu...
Lipopa
CYTAT(Pancurzyca @ Sat, 20 Sep 2008 - 10:57) *
wydaje mi sie,ze nie jest okreslone "ile" musi byc spermy. chyba wazne jest jakiej jakosci ona jest. skoro mialas dni plodne, to bardzo prawdopodobne jest,ze moglas zajsc w ciaze. proponuje test ciazowy, po 6 dniach juz pokazuje ciaze.

ja tylko chcę wzmiankę do tych testów ciążowych co to pokazują już po 6dniach od zaplodnienia - ano nie u każdej - u mnie zarówno w pierwszej ciąży jaki i w drugiej pozytywny test wyszedl dopiero po 3tygodniach
agabr
CYTAT(justyna.m @ Fri, 19 Sep 2008 - 22:19) *
icon_smile.gif Powiedzcie ile spermy potrzeba aby doszlo do zaplodnienia?
zasadniczo wystarcza jeden plemnik.b
ona86
Czyli jest jeszcze szansa:)?? ze jestem;p
justyna.m
wiem ze ciezkie pytania zadaje sie na forum .Hm no 1 plemnik wystarczy:) zasadniczo:) , ale czy takie spoznienie moglo zaowocowac??? bo przyznam sie ze jakos dziwnie sie czuje.Piersi mi mrowieja jakby ciut urosly, bole jajnikow (na zmiane raz jeden raz drogi) drazliwosc, czepiam sie o byle co. momentami nawet lzy w oczach ze zlosci i bezradnosci. no i straszzzzzzzzzznie jestem glodna nie moge sie niczym najesc.co wy na to objawy przedmiesiaczkowe czy jak???
milutka
Zanim dojdzie do wytrysku pojawia się u faceta płyn (nie wiem jak fachowo to się nazywa) i w nim tez sa plemniki.

Z tego co piszesz to jak objawy ciążowe, wczesniej tak miałaś?

Bo ja np takie objawy mam co miesiÄ…c.
justyna.m
Szczerze to ja juz dawno takich objawow na miesiaczke nie mialam, piersi mnie nie bolaly, nawet problemw z jajnikami nie mialam czasem tak zakol ktorys raz czy dwa i dazu,no apety mialam ale tylko na slodycze, no i poddenerwowanie bylo ale takie slabsze.Okres powinnam dostac 30.09 tempka 37° normalnie jak przed @no i dodam ze prawie codziennie mnie mdli o roznych porach a ostatnio wieczorem tak ze myslalam ze w kiblu wyladuje. Powiem jeszsze ze ja sobie nic nie wmawiam i jak bedzie dzidzius to bedzie nie bede plakac ale zebysmy to planowali to nie. wiec nie mam powodow do urojen:)ciekawe co bedzie??
helvetia
idz do lekarza
zrobi ci usg i potwierdzi to,co jest niemal oczywiste:)
justyna.m
pancurzyca no i nie jest tak chop siup z tymi przewidywaniami:) wczoraj dostalam okres jak w zegarku:) ale zeczywiscie przy takim samopoczuciu jakie mialam moznaby sie czegos spodziewac czyli jednak nie jestem w ciazy:) mam nadzieje ze wam takie objawy zaowocuja:) pozdrawiam i dziekuje za wasze komentarze.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.