To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

LokomotywÄ™ i inne gadzety

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

az
Chciałabym kupić dla Jasia. Mamy już tory z Tesco. Myślałam jednak o czymś na baterie. Polećcie cos. Podoba mi się Brio. Nie wiem czy muszę od razu kupić z torami, czy będzie pasować do Tych naszych. Kolejka z Ikei pasuje.
myszka
Będzie na pewno pasować - brio, tesco, ikea są kompatybilne. Jakościowo najorsze to ikeowskie, ale tesco niczym nie ustępują brio.

Tylko nie wiem, czy dla takiego maluszka warto lokomotywę na baterie. Nasz Miłosz jedną lokomotywę tak załatwił - popychał, aż mechanizm szlag trafił (to chyba zresztą jedyna rzecz z jego zabawek, którą zepsuł). A jeśli już - to spójrz na lokomotywy tesco. Mają takie zielone, czerwone i chyba niebieskie. Tanie, ale na baterie i jakby co, to nie będzie żal. Brio są zdecydowanie droższe.

Z brio dla takich początkujących fajne są zestawy, w których są wagoniki z efektami dźwiękowymi (np. coś bulgocze albo słychać zwierzątko) i świetlnymi. No i urozmaicenie to wszelkiej maści mosty, tunele, rozjazdy.
az
Dzięki za odpowiedź. Nie wiedziałam, że z tesco też są na baterie. Jutro zobaczę w sklepie. N
No właśnie chciałam jedną na próbę, czy będzie się umiał bawić.
Mam już hulajnogę z Thomasem i piżamki. Ale muszę kupić prezenty od kilku osób.
Mały jest zafascynowany pociągami. Kilka razy dziennie muszę mu czytać Lokomotywę.
az
Rzeczywiście na elektryczną jest za mały. Popsuł w kilka minut:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.