To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Magdzie EZ wszystkiego naj!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

anetadr
Magdo, najlepsze życzenia urodzinowe, spełnienia marzeń i pogody ducha. icon_smile.gif

Aneta
Pronto
Przyłączam się do tych życzeń. icon_smile.gif
Wszystkiego naj, Magda.
Iwona H
W każdej chwili, zawsze, wszędzie,
niech Ci w życiu dobrze będzie.
Niech CiÄ™ dobry los obdarzy,
wszystkim o czym Twoje serce marzy !
az
!!!!!!!!!!!!!!!!Wszystkiego Najlepszego!!!!!!!!!!!
mama_do_kwadratu
Spełnienia marzeń.
April.
Magda, szczęścia i spełnienia wszystkich marzeń !!
amania
Magda, czy Ty wiesz, że ja Cię uwielbiam nawet z twoimi atakami klimakteryjnymi? 06.gif
Oczywiście życzę Ci, żeby dalsza część remontu minęła zupełnie bezboleśnie. Chociaż nie wiem po co ten remont, skoro z trójką dzieci i tak się tam nie zmieścicie 29.gif

Uściski od jednego P. i dwóch M.!
Sabina
Sto lat icon_smile.gif
paulap
Spełnienia marzeń icon_smile.gif
myszka
Magda, radości, szczęścia, miłości i spełnienia marzeń!

PS. Amania? 23.gif
CrazyMary
CYTAT(amania @ Fri, 26 Sep 2008 - 13:22) *
Chociaż nie wiem po co ten remont, skoro z trójką dzieci i tak się tam nie zmieścicie 29.gif

Bardzo ciekawe... 06.gif

Magda - sto lat i spełnienia marzeń!
agabr
Magdo zycze Ci bardzo .Niech sie wszystko pospelnia a Twoje biodra pozostana w niezmienionej kondycji do poznej starosci.b
Ciocia Magda
CYTAT(amania @ Fri, 26 Sep 2008 - 13:22) *
Magda, czy Ty wiesz, że ja Cię uwielbiam nawet z twoimi atakami klimakteryjnymi? 06.gif
Oczywiście życzę Ci, żeby dalsza część remontu minęła zupełnie bezboleśnie. Chociaż nie wiem po co ten remont, skoro z trójką dzieci i tak się tam nie zmieścicie 29.gif


Amania, jeszcze trochę tych ataków klimakteryjnych i o trójce dzieci nie będzie mowy. Dementuję niniejszym to co niektórzy wyczytali między wierszami życzeń Amani - na stanie nadal jeden mąż i dwie córki. Ze zmian to jedynie kosmetyki zmieniłam już na 35+ 06.gif

Dziękuję wszystkim za życzenia i proszę o jeszcze - dziś jestem w wyśmienitym urodzinowym nastroju.
jaAga*
W takim razie: STO LAT!
Meggi
Spełnienia marzeń i samych radości brawo_bis.gif balety.gif
Maciejka
Magda, ściskam mocno! Niech Ci się wiedzie!
.uzytkownik.usuniety.
Magdo, wszystkiego naj icon_smile.gif

Z
Sun
Również - samych spełnień!
Agnieszka AZJ
Niech Ci zawsze bedzie tak wesoło jak na "Mamma Mii" icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.