To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

To juz rok ......

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

niunia23
rok to juz cholerny rok minał dzisiaj od śmierci mojej córeczki Marysi mała urodziła się w 31 tygodniu z wadami genetycznimi - nikt tego nie widział , koszmar rozegrał sie w ciagu 2 tygodni..........

Boli , strasznie cały dzien biegam , robie cokolwiek zeby nie myslec .........
Rano pojechalismy do Marysienki na grób........... potem cały dzień zaplanowany bez chwili wolnego , dopiero teraz chwila na myslenie .........
i łzy lecą ciurkiem , same bez płaczu......... koszmar do mnie wrócił znowu .............

Mam siostre dla Marysieńki w brzuchu , zdrowa jest , ale dzisiaj to mnie nie cieszy , dobrze ze M jest ze mna cały dzien ....źle mi dzisiaj bardzo.....


Przepraszam za smuty ale pomyslałam że tutaj moge napisać co czuje ..........
Fiefiora
Niunia - chyba nie ma słow ktore Cię dzis pocieszą dlatego jedyne co moge to wirtualnie Cię przytulić przytul.gif i myślec o Tobie ciepło!
Gothica
przytul.gif przytul.gif przytul.gif Trzymam za Was kciuki
MoniZ
niunia bardzo mi przykro zadne slowa nie pomoga ci ulzyc w cierpieniu jaki przezywalas i przezywasz mam tylko nadzieje ze z czasem jak juz bedzie dzidzi na swiecie bedzie ci lzej ale pamiec bedzie i pozostanie do konca 41.gif 41.gif 41.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif
bibiczek
Bardzo mi przykro, jedyne co mogÄ™ to przytul.gif
agata85
Batdzo mi przykro. Trzymaj sie jakos... przytul.gif
Sabina
Nie znamy się. Ale pomyślałam, że Ci napiszę...
To trudny czas. I powracajÄ…cy co jakiÅ› czas... wiem przytul.gif
Mi nadchodzi termin porodu (15), żyję w napięciu. icon_sad.gif Moje maleństwo urodziło by się za 2 tyg pulchne i zdrowe,
gdyby nie to, że miało wadę i zmarło w 12 tyg. Zaglądam na wątek październikowy i wyobrażam sobie jakie by było.
Ból nie maleje z czasem, z czasem uczymy się żyć tak, żeby mniej bolało. Tego Ci życzę. Trzymaj się mocno dla swojego drugiego szczęścia. icon_smile.gif

Domyślam się Twoich uczuć, rozumiem Twoje łzy. przytul.gif
Pamiętaj miłość nie ustaje, ona trwa i trwa na wieki. przytul.gif
Ona na pewno czeka i kocha. Macha rączką, że już od roku jest małym aniołkiem, żyje w lepszym świecie i czeka. przytul.gif
Åšciskam.
(*)(*)(*)(*)
mamakapselka
niunia23 przykro mi bardzo wiem co czujesz mój termin zbliża się Dzwoneczek byłby z nami od 5 października. [*]
Mimo to że mój mały synek mocno kopie w moim brzuchu (22 tc) to kiedy myślę o Dzwoneczku ból chyba się nie zmniejszył.
Pozdrawiam i przytulam CiÄ™ mocno.
inka-24
Niunia sciskam CiÄ™ bardzo mocno....
Wiem co czujesz.
Boli... bardzo boli....
tulla
niunia23 - sciskam wyjÄ…tkowo mocno przytul.gif
niunia23
po pierwsze dziękuje wam za to że tu jesteście ze mną ...


Ehh zbieram się i nie mogę nie potrafię wejść do kamieniarza i wybrać pomnik dla mojej córki , nie potrafię jednak jest dla mnie na to za szybko .....
może na wiosnę jakoś mi się uda ....

Najlepsze jest to ze rok po śmierci naszej córki tylko moja rodzina pamiętała , rodzice M się słowem nie odezwali jak i jego rodzeństwo , boją się panicznie rozmawiać o Marysi ze nami , a ja tego potrzebuje , to jest nasza córka którą kochamy , ona była w naszym życiu obecna i będzie w nim obecna ,nie no nie potrafię , znowu ryczę do tego M dzisiaj wyjechał na przynajmniej 5 tygodni ....... masakra.......

znowu oglądam film " moje dziecko jest aniołem " , i tak dokładnie się czuje i się czułam .......
Agulka 333
CYTAT(niunia23 @ Sun, 19 Oct 2008 - 02:51) *
Najlepsze jest to ze rok po śmierci naszej córki tylko moja rodzina pamiętała , rodzice M się słowem nie odezwali jak i jego rodzeństwo , boją się panicznie rozmawiać o Marysi ze nami , a ja tego potrzebuje , to jest nasza córka którą kochamy , ona była w naszym życiu obecna i będzie w nim obecna ,nie no nie potrafię , znowu ryczę do tego M dzisiaj wyjechał na przynajmniej 5 tygodni ....... masakra.......


Niunia rozumiem Cię - u mnie też otoczenie (no oprócz moich sióstr) sztywnieje kiedy chcę porozmawiać o Piotrusiu a przecież to był mój synek i nie chcę o nim zapomnieć tak po prostu. Potrzebuję tego aby poogladać jego zdjęcia porozmawiać o nim a wszyscy pewnie się boją, że będę ryczeć. A tak jak napisałaś nic nie wykreśli naszych dzieci z naszego życia a ludzie by chcieli abyśmy najlepiej zapomniały o tym aby oni mieli spokój bo to trudny temat i nie wiedzą jak się zachować.
U mnie minęło dwa lata umiem już nad sobą panować i jak chcę popłakać to idę na cmentarz i ryczę sobie do woli bez obawy, że kogoś to speszy.

Niunia przytulam Cię wirtualnie. Nigdy nie zapomnisz co się wydarzyło ale nie życzę Ci tego tylko życzę Ci aby któregoś dnia wspomnienie Marysi wywołało uśmiech na Twojej twarzy a nie ból w sercu - uśmiech, że Twoja córeczka urodziła się, zdążyłaś ją zobaczyć i na zawsze zostanie dla Was kimś ważnym a teraz jako aniołek opiekuje się Twoją nienarodzoną córeczką.
Tego Ci życzę bo ten dzień nadejdzie - u mnie w końcu nadszedł.

Trzymam kciuki za Twoje maleństwo w brzuszku.
niunia23
Tak dzisiaj czytalam na ciarzy i porodzie o MIE i weszlam na watek wspierajacy mnie i marysie kiedy sie urodzila i ryczalam wszytsko wrocilo i .......... to juz niedlugo 3 lata beda juz we wrzesniu 3 lata od smierci Marysieńki ......
a czuje jak by to bylo zaledwie kilka miesiecy ........
beata1104
CYTAT(niunia23 @ Sat, 17 Apr 2010 - 01:50) *
a czuje jak by to bylo zaledwie kilka miesiecy ........

przytul.gif przytul.gif przytul.gif 13.gif
Malmao
Niunia, przytul.gif

Mnie też strasznie dotknęła ta wiadomość o Haneczce... icon_sad.gif Modliłam się codziennie, wierzyłam, że każdy dzień zdziała cuda, wierzyłam... Bo jakoś czuję się tak jakby mnie coś więcej łączyło z MiE, nie tylko imię, taka sama historia... (chociaż się nie znamy dokładniej...)
niunia23
No i juz dzisiaj trzy lata minely , w strugach deszczu szlam na cmentarz zapalic swieczke dla Marysienki , jakos sie dokulalam , zmoklam cala porozmawialam z nia poplakalam sie ...

Ona by teraz szla do przedszkola w tym roku .......

dzien dzisiaj taki ze mam dosc wszystkiego .......
olakinga
przytul.gif przytul.gif przytul.gif
Agalu
CYTAT(niunia23 @ Mon, 27 Sep 2010 - 13:41) *
No i juz dzisiaj trzy lata minely , w strugach deszczu szlam na cmentarz zapalic swieczke dla Marysienki , jakos sie dokulalam , zmoklam cala porozmawialam z nia poplakalam sie ...

Ona by teraz szla do przedszkola w tym roku .......

dzien dzisiaj taki ze mam dosc wszystkiego .......

przytul.gif przytul.gif
Fiefiora
przytul.gif
słoneczko82
Mi 21.12.2010 miną rok od straty naszego maluszka mamy styczeń a ja nadal nie potrafię sobie z tym wszystkim poradzić
Oj jak mi jest strasznie ciężko icon_sad.gif
theluna25
przytul.gif przytul.gif
słoneczko82
Każdego dnia myślę o moim małym skarbie którego straciliśmy 2009r. , ale wiem że muszę walczyć o nasz mały kochany cud...Chodź już sił brakuję i morze łez zostało wylane 41.gif
Mariolka G
jesteś dla mnie najwspanialszym człowiekiem, najdzielniejszą kobietą, podziwiam Cię z całego serca,
niunia23
Nieuchronnie zbiliżaja sie już 4 lata i boje sie coraz bardziej tego dnia , boje sie jak cholera bo powinny byc swieczki tort i radosc a ja znowu bede ryczec , bo swieczki moge jej tylko na grobie zapalić już 4 w tym roku ....
Ola81
niunia Przytulam przytul.gif przytul.gif
niunia23
Ola dzieki , wiecie im bliżej tym gorzej jade z dzieciakami rano do zlobka i do pracy i rycze , daje magde do przedszkola i rycze ze razem z nia powinna tam Marysia chodzic ............. poprostu mega i do tego wszystkiego nie ma S kolejny rok przy mnie przy nas w ten dzien , ratuje mnie w tym wszytskim Magda ktora jak widzi ze placze to odrazu przybiega i mnie tuli i sie wyglupia zebym juz nie plakala ... jakos damy rade kolejny dzien kolejny rok bez naszej Marysi ...
lornetka
Tak mi przykro...
[*] dla Marysi
Fiefiora
Dla Marysi (*)

Niunia przytul.gif
aajka
Niunia przytul.gif

Marysiu (*)(*)(*)(*)
nulek27
Przykro mi bardzo przytul.gif 41.gif
niunia23
dziekuje dziisaj bylo mi strasznie cieżko , jakos dlam rade zajelam sobie dzien na maksa po prostu nie daje rady pomimo ze mam dziewczynki .......
nulek27
niunia chciałabym napisać coś ale chyba nie znajdę właściwych słów więc napiszę że mi przykro pewnie nawet sobie niewyobrażam co czujesz ale chciałabym by Twój ból był mniejszy może kiedyś przytul.gif
niunia23
nulek wiesz zawsze w ten dzien boli bardzo zawsze tak samo wraca wszystko , moze kiedys z czasem bedzie lepiej , ale wiem ze zawsze bede pamietac o Marysieńce ........ dziekuje kochana .......
milutka
Marysia (*)

Niunia przytul.gif
niunia23
Myślałam że w tym roku będzie już inaczej że bedzie łatwiej , a cholera nie jest ........
znowu sie zblizają urodziny Maryśki i znowu rycze znowu bolii wszystko wraca . Nie mam siły , znowu sama ten dzień bede przezywac z dziećmi tylko znowu bez S kolejny rok - pomijajac fakt ze on boi sie grobu Marysi jak ognia , ostatni raz był tam ze mna w boże narodzenie , ja chodze do niej rozmawiam - Madzia i Gosia tez chodza ze mna i wiedzą że mają starsza siostre i że ona jest aniołkiem w niebie .... że nas pilnuje . Przerasta mnie to . na dzisiaj koniec bo juz klawiatury nie widze przez łzy .......
milutka
Niunia przytul.gif
niunia23
jutro 5 lat minie - czuje sie wypluta , pomieta i jakos zupełnie nie jestem przygotowana na to ze juz 5 lat minelo , musze sie jakos ogarnac pojsc spac rano musze wstac dzieciaki odwiesc do zlobka i do przedszkola , pojechac do
Marysi na grób ..... wieczorem do kosciola idziemy na msze za małą ......... ciezko .......
milutka
Marysiu (*)


Niunia w tym dniu jest akurat moja rocznica ślubu, ale zawsze pamiętam o Marysi 41.gif przytul.gif
nulek27
Przytulam mocno i życzę siły abyś to przetrwała 41.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.