To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kiedy Wasze dziecko poszło do przedszk.?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

tyczka
Ile Wasze maluchy miały w wieku pójścia do przedszkola..?
wiewiórczak
Ankieta dla matek jedynaków nienie.gif
Zaznaczyłam średnią icon_biggrin.gif
Silije
Zgadzam się z Wiewiórczakiem. Zaznaczyłam to które poszło "niedawniej".
Anai_
Julo miał 2 lata i 2 miesiące jak zaczął chodzić do miniprzedszkola (3 razy w tygodniu po 5 godzin), na cały etat zaczął chodzić rok później.
Tymi ma 2 lata i 5 miesięcy i od września sprawdza się w roli przedszkolaka.
Agnieszka(mamaMieszka)
O kurcze, zdziwilam sie, ze jestem w wiekszosci (poslalam Miecha jak mial dokladnie 2 i 8mcy).Fakt, zaglosowalo dopiero 18 osob, ale i tak jestem w szoku, bo w placowce mieszkowej syn moj jest najmlodszy (pozostale dzieci to juz trzylatki). A myslalam, ze tylko ja jestem taka wyrodna, ze tak wczesnie "dziecku dziecinstwo zabralam" icon_wink.gif 06.gif 01.gif 02.gif
Pozdrawiam
Edit: bo jakos tak nieskladnie sie wyrazilam i poprawic sie musialam icon_wink.gif
grzałka
2 i 9 oraz 2 i 10, mam dzieci z końca roku- poszli ze swoim rocznikiem
CrazyMary
Marta miała 2,5 roku. Chodziła na 4 godziny. Zresztą chodziła to z dużo powiedziane, bo pojawiała się tam jakieś 4 dni w miesiacu, a potem była chora. Po pół roku ją zabraliśmy. Później poszła od września jako 3,5 latek.
jaAga*
Julka poszłą ze swoim rocznikiem, a że z początku roku to miała 3 lata 7 miesięcy.
Młodsza narazie do żłobka pomyka, ale jakby sie udało to za rok....miała będzie 2 lata i 3 miesiące.
wiesiołek
To zalezy które dziecko. pierwsze poszło do żłobka w wieku 14 miesiecy. Drugie razem z trzecim do przedszkola, drugie miało wtedy 4 lata, trzecie 2lata i 9 miesięcy.
Wszystkie weszły w życie grupowo bezproblemowo.

Ankieta zakłada, że ma się tylko jedno dziecko, bu rycze.gif
pat09
Patryk poszedl jak mial 2 latka i 1 miesiac, poczatkowo na 3-4 godziny, a po okolo miesiacu zostawal od 8 do 15-tej, i tak jest nadal, chodzi chetnie, zjada wszystko i spi 3 godziny 06.gif
Lipopa
córcia poszła do grupy żłobkowej w przedszkolu w wieku 17mies
kasik80
HI, Mój Kajtek poszedł do grupy trzylatków jak miał skończone 2 lata i 6m-cy. W następnym roku "kiblował" u trzylatków, ale dobrze mu to zrobiło bo pierwszy rok był kiepski - teraz wiem, że poszedł trochę za wcześnie i nie był na to przygotowany emocjonalnie. icon_rolleyes.gif
Macio
Mój ponad 3,5 roku ze swoim rocznikiem. Od września 2008.
isaa
noooo to moja Ania najpóźniej ze wszystkich głosujących... 4 lata i 8 miesiecy
overlooked
Do żłobka, jak miał 13 miesięcy, do przedszkola od września br, czyli 3 lata i miesiąc- poszedł ze swoim rocznikiem.
ewita 77
Moje dzieci poszły do przedszkola jak miały 4 lata.
Mika
to mój był najstarszy icon_wink.gif
skończone 5 lat
Antos pójdzie zapewne dopiero do grupy czterolatków mając 4 lata i 8 miesięcy
moko.
3 l 9 m-cy - poszedłby wcześcniej, ale choroby na to nie pozwoliły
Rena76
Moja Sara 2lata i 8 miesiecy a Davidek ma 2.5roku i jeszcze nie chodzi.Od przyszlego roku-wrzesien icon_biggrin.gif
aronka
Natalia miała prawie 5 lat, a Lidka równo 3,5.
aluc
jeden i drugi bardziej cztery niż trzy, bo są z początku roku i poszli ze swoim rocznikiem
EwaKW
Dwa lata i trzy dni.
axiz
moja Ola iała 2,5 roczku jak poszła do przedszkola na cały etat warunkiem jednak była samodzielnosc
justin
Natalka poszła gdy miała 2 latka i 3 m-ce, była żłobkowym dzieckiem, więc z sikaniem , jedzeniem nie było problemów.
Łukasz pójdzie od lutego, czyli będzie miał 2 latka i 5 m-cy. Jest też żłobkowy i samodzielny.

Jestem zdziwiona, że znalazłam się w większości, okazuje się, że bardzo wcześnie posyłamy jednak dzieci do przedszkola.
myszowata
Zakładam, że żłobek też się liczy, bo podtematu żłobkowego nie ma.
Starsza miała 2,5 roku, młodszy rok.

Do przedszkola przeskoczą odpowiednio mając 3,5 i prawie 4 lata.

edit: literówka
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.