To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

powiększona macica

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Latte_macchiato
witam

Staramy sie o dziecko jakieś 5 miesięcy. Wczoraj byłam u gina (chodzę regularnie co miesiąc) i stwierdził na usg dopochwowym, że mam troszkę większą macicę niż w poprzednim miesiącu, kazał zrobić test ciążowy a jak będzie negatywny to mam brać duphaston..... (usg robione miesiąc temu wykazało macice w normie). @ miałam przez 2 dni normalną a potem jakieś 2-3 dni lekkie plamienia ..była inna od poprzednich
Zrobiłam test wieczorem bo nie wytrzymałam, w sumie byłby to 3 tydzień więc powinien wykazać nawet popołudniu. ale niestety wynik negatywny..fakt, że test żadnej firmy..to jeden z tych dołączonych do testów owulacyjnych jako gratis, no ale może dobry....
Powiedzcie co może być przyczyną powiększonej macicy jeśli nie jest to ciąża ???

aha mam lekkie kłucia z lewej strony..przy dniach płodnych miałam podobne ale z prawej ...

pozdrawiam
Prada

ps.duphaston mam brać jeśli test będzie negatywny od 4-10-08 a jeśli pozytywny to od zaraz przez cały okres ciąży.... nie wiedziałam, że ten lek stosuje sie także w czasie ciąży.
Latte_macchiato
witam Was !

Brałam zgodnie z zaleceniem duphaston przez 10 dni i dziś zrobiłam sobie test, dziś przypada dzień @ i są dwie kreseczki !!!!! Co prawda testowa jest blada ale już jest !! Wcześniej nie było nawet smużki więc ...udało się i jest fasolka, dziś powiem w domu przy kolacji icon_wink.gif))

pozdrawiam
Sabina
Gratulacje icon_smile.gif wielkie icon_smile.gif
Latte_macchiato
dziękuję icon_wink.gif
teraz musze poczytać troszkę bo od ostatniej mojej ciąży wiele się zmieniło ...
Kasiusia
Serdeczne gratulacje icon_smile.gif życze spokojnej i bezproblemowej ciąży icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.