To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Chętnie zajmę się Waszym dzieckiem - Wrocław

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ania_1967
Witam. Mam 41 lat. Mieszkam we Wrocławiu. Z miłą chęcią zajmę się
dziewczynką. Mam doświadczenie w opiece. W tym roku zakończyłam
opiekę nad teraz już 3-letnią dziewczynką. Opieka moja trwała 3 lata
(rozpoczynając opiekę Natalia miała 4msc). Sama odchowałam trójkę
swoich dzieci. Nie palę, jestem uczciwa i miła. Zainteresowanych
proszę o kontakt ania_ostasz@wp.pl bądź telefonicznie 606259740
Jalla
CYTAT(ania_1967 @ Tue, 30 Sep 2008 - 13:46) *
Z miłą chęcią zajmę się dziewczynką.

Opiekunki co prawda nie szukam, ale to zdanie mocno mnie zastanowiło.
ania_1967
Tak, chłopcy to rozrabiaki icon_smile.gif Miałam już pod opieką... osobiście wolę opiekować się dziewczynkami
olatola
CYTAT(ania_1967 @ Mon, 06 Oct 2008 - 19:57) *
Tak, chłopcy to rozrabiaki icon_smile.gif Miałam już pod opieką... osobiście wolę opiekować się dziewczynkami

icon_eek.gif
Jalla
CYTAT(ania_1967 @ Mon, 06 Oct 2008 - 17:57) *
Tak, chłopcy to rozrabiaki icon_smile.gif Miałam już pod opieką... osobiście wolę opiekować się dziewczynkami

Przypuszczałam, że takie właśnie są motywy. Gdybym była mamą dziewczynki to z takim podejściem byłaby pani u mnie skreślona już na wstępie.
olatola
CYTAT(Jalla @ Mon, 06 Oct 2008 - 22:14) *
Przypuszczałam, że takie właśnie są motywy. Gdybym była mamą dziewczynki to z takim podejściem byłaby pani u mnie skreślona już na wstępie.

SiÄ™ podpiszÄ™.
ania_1967
Woleć wychować dziewczynkę nie jest grzechem. Sama wychowałam 3 córki a czwartą dziewczynką opiekowałam się 3 lata. Z własnego doświaczenia wiem, że to właśnie dziewczynki są spokojniejsze. Chłopak również mógłby być, jednak spokojny icon_smile.gif
A_KA
CYTAT(Jalla @ Mon, 06 Oct 2008 - 20:14) *
Przypuszczałam, że takie właśnie są motywy. Gdybym była mamą dziewczynki to z takim podejściem byłaby pani u mnie skreślona już na wstępie.


CYTAT(olatola @ Mon, 06 Oct 2008 - 20:47) *
SiÄ™ podpiszÄ™.


Ja też się podpiszę...

Droga Pani, dziwne ma Pani doświadczenia. Sama kiedyś opiekunką byłam (dawno, ale jednak). Opiekowałam się i dziewczynkami i chłopcami. Niejednokrotnie to chłopcy byli mniejszymi "rozrabiakami" niż dziewczynki...

skanna
CYTAT(Jalla @ Mon, 06 Oct 2008 - 21:14) *
Przypuszczałam, że takie właśnie są motywy. Gdybym była mamą dziewczynki to z takim podejściem byłaby pani u mnie skreślona już na wstępie.


Bo jesteś mamą chłopca. Ja doskonale rozumiem, że ktoś może nie chcieć zajmować się chłopcem - sama jako matka dziewczynki po prostu nie potrafię tego robić - chłopcy są uroczy, pod warunkiem, że to nie ja muszę się nimi zajmować, bo mnie to po prostu przerasta. A skoro Ania ma trzy córki, to tym bardziej rozumiem, skąd jej się to bierze. W końcu to ma być jej praca, dlaczego ma brać "jak leci"? Sama nie zdawałam egzaminu do orkiestry kameralnej (nie cierpię) tylko do symfonicznej (kocham), choć w obu potrafię grać - skoro mam wybór, dlaczego z niego nie skorzystać?
Graz
Tez nie rozumiem oburzenia, a jestem mamą chłopców. 04.gif
ania_1967
Dziękuje poprzedniczkom. Dobrze że ktoś mnie rozumie. Dziecko, jak dziecko i jak poprzedniczka napisała jest to mój wybór. Wszystkie dzieci sa kochane, gdybym miała syna musiałabym go wychowac, ale skoro go nie mam upieram się przy opiekowaniu sie dzieczynkami. Pozdarwiam
konto_usunięte
Ja z kolei dopóki byłam tylko mamą chłopca- nie wiedziałam zupełnie, jak w ogóle można się obejść z dziewczynką icon_wink.gif
i jeszcze te różowe sukieneczki, brrr.
przecież chłopcy są tacy fajni icon_smile.gif
ale się miło rozczarowałam.

kwestia przyzwyczajenia, jak sÄ…dzÄ™ 06.gif
Teraz bym mojej dziewczynki nie zamieniłą na stado chłopaków 03.gif
olatola
Ja nie mam obiekcji co do wyboru, tylko do argumentacji. Jest moim zdaniem bzdurna i nie zatrudniłabym Pani ani do syna, ani do córki.
jaAga*
Moja opiekunka też woli dziewczynki, poprostu....mnie to specalnie nie dziwi-jest świetną opiekunką.
olatola
Ale nie argumentowała, że woli dzieczynki, bo chłopcy są niedobrzy?
jaAga*
CYTAT(olatola @ Tue, 07 Oct 2008 - 12:56) *
Ale nie argumentowała, że woli dzieczynki, bo chłopcy są niedobrzy?

No nie icon_wink.gif, ona zajmowała się też chłopcami, w swoim 16-letnim stażu opiekunki, ale twierdzi, że woli dziewczynki, chyba się do tego przyznała dlatego, że ja mam 2 córki icon_wink.gif. Obecnie przychodzi dorywczo, bo Młoda poszła do żłobka (taniej wychodzi icon_wink.gif).
ania_1967
Oferta nadal aktualna
Fragosia
CYTAT(ania_1967 @ Tue, 07 Oct 2008 - 09:39) *
Woleć wychować dziewczynkę nie jest grzechem. Sama wychowałam 3 córki a czwartą dziewczynką opiekowałam się 3 lata. Z własnego doświaczenia wiem, że to właśnie dziewczynki są spokojniejsze. Chłopak również mógłby być, jednak spokojny icon_smile.gif


06.gif oj w przypadku moich szkrabów, to prosiłabys o opieke nad chłopcem niż dziewczynką.
Moja córka to "żywe sreberko" z charakterkiem. Nie ma reguły że dziewczynki są spokojne a chłopcy rozrabiaki.

Dziewczynki tez potrafią być niesforne 29.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.