To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

radiobajka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

pyzunia
Znalazłam w internecie fajna stronę: www.radiobajka.pl, czyli takie radio w sieci dla dzieci.
Ale niestety nie mamy szczęścia by tego radia posłuchać - zawsze po kliknięciu posłuchaj radiobajka wyświetla mi się komunikat błąd, strona o podanym adresie nie istnieje.
Może coś robie nie tak i tylko u mnie ta strona nie działa.
Pozdrawiam
Adriannna
U nas w domu Sophie chetnie slucha babyradio. Zdecydowanie wole to niz granie w kolko tych samych plyt. Do sluchania roznego rodzaju stacji z PL i calego swiata uzywam Screamer Radio. Ale fakt radia bajka otwoerzyc nie chce. Ciekawe dlaczego.
.uzytkownik.usuniety.
Mnie też się nie otwiera icon_sad.gif

Z
olatola
O rany, nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje!!!
Ale jak to jest, tam są różne bajki, codziennie coś innego, na czym to polega?
Pamiętam z dzieciństwa, że uwielbiałam bajki radiowe, wtedy chyba program I PR nadawał, codziennie o 19.30, niektóre w całości, niektóre w częściach... Wtedy poznałam Czarnoksiężnika z Krainy Oz...Leżałam z radiem przy uchu i właściwie wolałam to niż dobranockę w tv...
Czy ktoś jeszcze pamięta te czasy?

Edit:literówka
minka.
Olatola RADIO DZIECIOM:) Az sie lezka kreci w oku, uwielbialam. najbardziej chyba przezywalam BRACIA LWIE SERCE icon_smile.gif
olatola
oj, tak minka tak się to nazywało, Ty też to kochałaś?
minka.
Uwielbialam. Czlowiek czekal na baje caly dzien icon_smile.gif Z nostalgia tez wspominam Teatr dla dzieci w niedzielne popoludnia. Zawsze z utesknieniem czekalam na powtorki MECHANICZNEJ MAGDALENY czy SIEROTKI MARYSI icon_smile.gif To byly czasy 06.gif

olatola
Nie no, minka powiedz jeszcze, że oglądałaś w ferie zimowe takie przedstawienia lakowe w tv, znowu nie pamiętamn jaka to nazwę miało... pamiętasz? oglądałaś?
Adriannna
Odnosnie Babyradia, ktorego my sluchamy, to leca tam przede wszystkim polskie piosenki dla dzieci, czasem wyjatkowo obcojezyczne, co jakis czas czytany jest jakis wiersze dla dzieci...co jeszcze, tego nie wiem, sama dopiero odkrytal to radio niedawno. Oczywiscie "rozplywam" sie przy wiekszosci piosenek poniewaz to z reguly Fasolki i "Akademia Pana Kleksa", czyli moje dziecinstwo. Sophie patrzy na mnie jak na dziwolaga, gdy skacze i spiewam razem z dziecmi 08.gif
sylwia65
CYTAT(minka79 @ Wed, 01 Oct 2008 - 22:02) *
Olatola RADIO DZIECIOM:) Az sie lezka kreci w oku, uwielbialam. najbardziej chyba przezywalam BRACIA LWIE SERCE icon_smile.gif


Rany, Dziewczyny... A Supelka w soboty pamietacie??? To i jak wspomniala minka Bracia Lwie Serce byly moje ukochane, teraz swojemu dziecku czytam icon_smile.gif A w Sztokholmie w muzeum Astrid Lindgren malo nie plakalam jak "lecialam" przez "braci"...
To byly czasy...
Jania
CYTAT(Adrianna78 @ Thu, 02 Oct 2008 - 08:03) *
Odnosnie Babyradia, ktorego my sluchamy, to leca tam przede wszystkim polskie piosenki dla dzieci, czasem wyjatkowo obcojezyczne, co jakis czas czytany jest jakis wiersze dla dzieci...co jeszcze, tego nie wiem, sama dopiero odkrytal to radio niedawno. Oczywiscie "rozplywam" sie przy wiekszosci piosenek poniewaz to z reguly Fasolki i "Akademia Pana Kleksa", czyli moje dziecinstwo. Sophie patrzy na mnie jak na dziwolaga, gdy skacze i spiewam razem z dziecmi 08.gif



dzięki za linke, własnie też słuchamy icon_biggrin.gif coś nowego mile widziane, a nie w kołko te same piosenki 06.gif
Agnieszka(mamaMieszka)
"A teraz Supelek - radiowa audycja dla dzieci" icon_biggrin.gif ach... kurcze, jak te wspomnienia mocno w czlowieku tkwia.

A babyradio u mnie nie "idzie", bo mam guciowy modem ...
sylwia65
A Pozyczalscy? Pamietacie? icon_smile.gif
fifafo
uwielbiamy słuchać i bawić sie przy babyradio tańczymy i wspólnie słuchamy bajek icon_smile.gif)- a zróżnicowanie pomagające przy rytmie dnia dziecka dla mnie rewelacja icon_smile.gif
bolka
Adrianna dzięki za link, fajna sprawa icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.