To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Katar

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Aniczkaxxx
Witam
Jestem mamą wspaniałego smyka!!!Synek ma 3 latka i mam z nim pewien problem.Walczymy z katarem już od dłuższego czasu i niestety nie możemy sobie z tym poradzić Żadne krople przepisane przez lekarza nie dają rezultatu.Pomóżcie!!!
Może macie jakiś inny sposób na ten uciążliwy problem???Będę wdzięczna za każdą radę!!!
Petunia000
Witam
Ja u mojego Igorka stosowałam wodę morsk Aqua Maris i pomogła,Spróbuj!!!
Aniczkaxxx
Cześć.
To jest bezpieczne?? Gdzie to można kupić? A w ogóle dla dzieci się nadaje??
konto_usunięte
pewnie najlepiej w aptece icon_wink.gif
może być też Sterimar, również woda morska.
a może masz za sucho w mieszkaniu?
Petunia000
witam
Aqua Maris jak najbardziej nadaje się dla dzieci,nawet dla noworodków.A Sterimar ma za duże ciśnienie i może lecieć krew z nosa(wiem z doświadczenia).Ten produkt jest o niebo lepszy i mogę go polecić wszystkim!
Magawit
Jesli to katar,ktory trzeba "wyciagnac" to polecam fride-takie sprytne urzadzenie do odsysania. zadna gruszka nie pomoze tak jak frida. Byly tu juz watki o niej. Ja odsysam moja trzylatke frida,potem zakraplam nosek i cala noc pieknie przespana.

PS. Nie zwazac na dzikie wrzaski dziecka, to nie boli,choc jest nieprzyjemne
Klucha
CYTAT(Aniczkaxxx @ Thu, 02 Oct 2008 - 18:34) *
Witam
Jestem mamą wspaniałego smyka!!!Synek ma 3 latka i mam z nim pewien problem.Walczymy z katarem już od dłuższego czasu i niestety nie możemy sobie z tym poradzić Żadne krople przepisane przez lekarza nie dają rezultatu.Pomóżcie!!!
Może macie jakiś inny sposób na ten uciążliwy problem???Będę wdzięczna za każdą radę!!!

był badany przez laryngologa
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.