To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Meble

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

dumiczowa
Witam,

mam zamiar kupić meble do pokoju Kacperka. W moim ukochanym Wałbrzychu są oczywiście sklepy meblowe, ale w jednym tylko znalazłam meble dziecięce/młodzieżowe, które kompletnie nie odpowiadaja mi.
W związku z tym mam ogromna prośbę bo wybieram się do Wrocławia w najbliższą sobote, poradźcie kochane gdzie mam sie udać ew jak tam dojechać samochodem. Które sklepy są godne polecenia? Gdzie widziałyście coś ciekawego?
W ikei byłam w środe nic tam nie ma, oprócz łóżek pietrowych i wszystko takie jakieś mini, a ja mam wysokie i duze pokoje.

pozdr. Wasza Dumi icon_wink.gif
Monisia
Na pierwszym miejscu Manhatan a na drugim Domar.

Pozdrawiam
dumiczowa
taaa icon_redface.gif icon_wink.gif
dzieki icon_smile.gif

a możesz jeszcze szepnac gdzie to jest? na jakiej ulicy? Bedę wdzięczna icon_razz.gif
skanna
Manhattan masz na pl. Czerwonym (to obok pl. 1 Maja), a Domar na Braniborskiej, w pobliżu rzeczonych placów i każdy Ci zapewne drogę stamtąd wskaże.
dumiczowa
Dziękuję icon_smile.gif
Doruśka
Dumiczowa!
na Brucknera jest ogromny nowy sklep z meblami chyba 3 piętra,nie byłam tam,ale mam meble z firmy ,która tam jest -trzy kolory- i jestem bardzo zadowolona,
Brucknera to pomiędzy Kromera,Grunwaldzkim a Koroną,w dużym przybliżeniu icon_redface.gif icon_wink.gif
Evanka
Na Brucknera są dwa sklepy z meblami - jeden (ten nowy) opisany wyżej przez Dorusię i niemal naprzeciw niego drugi - "Meble Polonia".
dumiczowa
super.... dziękuje dziewczyny

mam nadzieje ze mi ta jedna sobota wystarczy na odwiedziny tych wszystkich przybytków....
Ewcia!
a jest jeszcze sklep, ktory zastąpil Sconto na Krakowskiej. Czy ktoś z was tam był? ( po zmianie)?
a Brucknera to jest po prostu trasa wylotowa na Warszawe - tablice ciÄ™ prowadzÄ…
skanna
CYTAT(Ewcia)
a jest jeszcze sklep, ktory zastÄ…pil Sconto na Krakowskiej


To są zdaje się następne "Meble Polonia", więc pewnie wszystko jedno, które się odwiedzi icon_smile.gif
KaMis
A jak masz czas, to zostań we Wrocławiu do niedzieli i wybierz sie na plac handlowy na Dworcu Świebockim.

Przyjeżdżają tam producenci, m.in. z Twardogóry i masz ceny producenta!!!! są tam meble i "meble" ale mozna znaleźć porządne wykonanie.

A to co mogę ci poradzić!!!Jak spodobają ci sie meble w sklpie to umiejętnie spisz sobie producenta z etykiety. Potem do niego zadzwoń.
Moja mama w ten sposób zaoszczędziła 1400zł na komplecie wypoczynkowym- róznica DOMAR (Braniborska) a producent (Twardogóra).
Poza tym jak masz dostęp do WWW to poszukaj coś i kontaktuj sie z producentami. Oni najczęściej dowożą bez kosztów, albo za pieniądze takie ze i tak na całosci pare stówek zaoszczedzisz

KaMis
dumiczowa
Dziękuję Dziękuje, dziękuje..... icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.