To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

jestem czlowiek orkiestra

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agabr
Grzalki nie ma i nie ma kto mi wyjasnic dlaczego od zawsze a ostatnio sie nasila strzelam w stawach -wszystkich nogi rece lopatki , potrafie wystukac lopatka dowolna melodia . rekami strzelam najglosniej .Krecac stopami i rekami jestem jak pan z akordeonem spod metra.Ma ktos tak?b
jaAga*
Ja najgłośniej strzelam kolanami, a jak mi się położy rękę na biodrze w trakcie chodzenia, to "słychać" strzelanie stawu biodrowego...też mnie to zastanawia.
konto_usunięte
ja też chrupię.
kolana, biodra i żuchwa.
aaa, no i Å‚okcie.
sypiÄ™ siÄ™?
jaAga*
No patrz, sprawdziłam żuchwę....mam to samo 10.gif 04.gif
Ciocia Magda
Ja tak mam, najsprawniej strzelam palcami u stóp, ale potrafię też barkami. Chętnie się dowiem, dlaczego tak jest i czy to śmiertelne 37.gif . Moja Mama też tak ma i jako antidotum spożywa misie Haribo icon_lol.gif - oczywiście nie działają.
aluc
stary tak ma, strzela z dowolnego stawu, w dodatku z upodobaniem
najwyraźniej jest to rodzinne, bo jego brat też ma takie hobby

natomiast wiotkie stawy posiadam ja, natomiast jakoś nie strzelam, człowiek orkiestra jestem jedynie w zakresie klatki piersiowej, znaczy gram oskrzelami, krtanią i tym podobnymi
Mika
CYTAT(jaAga78 @ Wed, 08 Oct 2008 - 12:35) *
No patrz, sprawdziłam żuchwę....mam to samo 10.gif 04.gif


z tą to ostrożnie,bo może spaść z zawiasów icon_wink.gif
a później raz,że ciężko nastawić,dwa-boli jak ...

mnie słychać jak po schodach chodzę
strzelam i chrzęszczę w stawach kolanowych
amania
CYTAT(Magda EZ @ Wed, 08 Oct 2008 - 15:59) *
Ja tak mam, najsprawniej strzelam palcami u stóp, ale potrafię też barkami. Chętnie się dowiem, dlaczego tak jest i czy to śmiertelne 37.gif . Moja Mama też tak ma i jako antidotum spożywa misie Haribo icon_lol.gif - oczywiście nie działają.


Palcami strzelałaś ostatnio bardzo sprawnie. Mam nadzieję, że przy okazji następnej sauny usłyszę i barki 06.gif
Sabina
To i ja dołączę. Stopy... kostki znaczy. Strzelam jak nie wiem.
Myślę, że to za mało tej galaretowatej substancji w stawie.. ba ja to wiem nawet... jakże się to zwie... Na to pomaga glukozamina, wytestowałam. Poprawa po jakimś miesiącu brania.
Galaretki w diecie. Jak się tak za długo chodzi, to mogą się główki kości zetrzeć i wtedy jest blokada kości, a to już nie w kij dmuchał. Inwalidztwo, operacje... i takie tam.

Lepiej zadbać. Glukozamina + wapń.
semi
CYTAT(Magda EZ @ Wed, 08 Oct 2008 - 15:59) *
. Moja Mama też tak ma i jako antidotum spożywa misie Haribo icon_lol.gif - oczywiście nie działają.


eee tam, nie działają, z moich obserwacji wynika, że misie sa dobre na wszystko 06.gif
konto_usunięte
CYTAT(Mika @ Wed, 08 Oct 2008 - 14:24) *
z tą to ostrożnie,bo może spaść z zawiasów icon_wink.gif
a później raz,że ciężko nastawić,dwa-boli jak ...

mnie słychać jak po schodach chodzę
strzelam i chrzęszczę w stawach kolanowych


oj, boli. parę razy mi zeskoczyła z zawiasów i do śmiechu mi nie było.
już wolę rodzić 37.gif

a ja dzieci budzę, jak chodzę po pokoju w nocy. tzn moje strzelające kończyny.

Sabina, masz racjÄ™ z tÄ… glukozaminÄ….
tylko trzeba mieć dyscyplinę wewnętrzną, aby brać. już sobie obiecywałam regularnie brać magnez i ostercal, o falvicie nie wspominając.
pięknie się prezentują w szafce 29.gif
nie umiem sobie narzucić reżimu łykania.
olatola
Co do glukozaminy się podpiszę obiema rękami jako człowiek po niedawnym zapaleniu stawów.

A tak OT, mam koleżankę, która potrafi burczeć brzuchem na zawołanie 06.gif
Sabina
CYTAT(olatola @ Wed, 08 Oct 2008 - 22:01) *
Co do glukozaminy się podpiszę obiema rękami jako człowiek po niedawnym zapaleniu stawów.

A tak OT, mam koleżankę, która potrafi burczeć brzuchem na zawołanie 06.gif



04.gif

Brać, brać! nienie.gif

Ja tyle różnych rzeczy biorę, że jakoś na glukozaminę nie mogę się zdecydować. 29.gif
Witaminy, leki, na alergie, na epi., wzmacniające, magnez, bo żłopię kawę 37.gif w ilościach hurt.
Na uspokojenie, na uregulowanie @... no słabo mi jak widzę tę garść prochów 29.gif
olatola
No, Sabina, w Twoim przypadku to może faktycznie daruj sobie tę glukozaminę...
jak
Sabina a ta glukozamina to na receptÄ™ jest ?
olatola
Pytanie do Sabiny było, ale odpowiem, ze nie 06.gif
Sabina
Jasne, że nie. icon_smile.gif
mazia
CYTAT(jaAga78 @ Wed, 08 Oct 2008 - 14:32) *
Ja najgłośniej strzelam kolanami, a jak mi się położy rękę na biodrze w trakcie chodzenia, to "słychać" strzelanie stawu biodrowego...też mnie to zastanawia.



Ja mam dokłądnie tak samo. Najgorzej było jakis czas temu jak kleknełam w kościele wracając ze spowiedzi- tak chrupnęło, że az kościół (na szczeście nie było w nim tylu ludzi co na mszy) drgnął w posadach.
Potwora
Strzelam palcami u stóp.
04.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.