To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

PachnÄ™ ...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Rafaelka
Nie karmię od ośmiu miesięcy, nie jestem w ciazy (chyba) i od kilku dni roztaczam (zwłaszcza wieczorem) zapach mleka 21.gif
Dieta z ostatniego tygodnia nie odbiegała jakoś szczególnie od normy, piersi puste, nic z nich nie wycieka, a ja, kurczę, pachnę jak najedzony niemowlak.
Spotkałyście się z czymś takim?
Denerwuje mnie to no. Wolałbym pachnieć mniej ... fizjologicznie. icon_rolleyes.gif
użytkownik usunięty
Czy tylko Ty czujesz ten zapach, czy otoczenie (np. mąż) też? Może Ci się wydaje?
Rafaelka
Paka, jak mąż się "wwącha" w mój biust icon_wink.gif to też czuje, ale zapach nie jest szczególnie wyczuwalny dla innych.
Byłam dziś u ginekologa i przy okazji zapytałam o to moje "pachnięcie" (akurat dziś nie emanowałam mlecznymi woniami).
Po badaniu piersi nie stwierdził nic, co mogłoby wskazywać, że jest tam jeszcze mleko.
W kazdym razie i tak muszę wykonać panel hormonów, ale to już w związku z innymi objawami, a raczej ich brakiem. icon_confused.gif
Yyych
użytkownik usunięty
Rafaelko, wspieram mocno.
Ja jeszcze karmię i też mam organizm rozregulowany. Bogna urodziła się 15 sierpnia 2007, rok później (31 sierpnia b.r.) wrócił mi cykl (jaki ładny eufemizm icon_wink.gif ), a przynajmniej tak myślałam, bo do dziś dnia czekam na akt drugi.
użytkownik usunięty
To ja dołączę z moimi rozterkami icon_smile.gif
Od miesiąca nie karmię Hugo w nocy, 2 tygodnie temu odstawił się zupełnie (bo jeszcze raz dziennie karmiłam, a od tych dwóch tygodni już nie) mleko jeszcze mi się czasem minimalnie pojawia. No a cykl mi nie wrócił jeszcze i mnie to martwi.
Aga78
Jully - spokojnie - moze to jeszcze trochę potrwać szczegolnie jak karmilaś tyle czasu. Proponuję się nie stresować i czekać icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.