To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Smart Games od Granny oraz seriÄ™ Thinkfun

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

skanna
Wpadły mi w oko już jakiś czas temu, miałam w rękach Port lotniczy i mi się spodobał, wczoraj dziecko wygrało Piratów - bardzo fajni, więc podejrzewam, że pozostałe - Kot i mysz, Safari i Kamuflaż mogą być równie fajne. Myślę, że to całkiem niezła propozycja przed zbliżającym się powolutku Mikołajem i Bożym Narodzeniem. Stoi tam, że od 5 lat (niektóre od 7), ale pięciolatek jednak może mieć jeszcze trochę problemów. Natomiast dzieci w wieku szkolnym i rodzice również mogą mieć całkiem sporo frajdy.
Sabina
Dzięki - właśnie czegoś szukałam icon_biggrin.gif
Agnieszka AZJ
Ja też - Julka juz wyrosła z dotychczasowych gier, a w Scrrable jeszcze nie jest dla nas partnerem icon_wink.gif
skanna
Agnieszka, w wątku o grach było polecanych sporo takich, w których i Julka mogłaby być partnerem dla Was icon_smile.gif Seria Smart Games to łamigłówki jednoosobowe.
Truśka
Wyglądają bardzo ciekawie (pewnie Mikołaj moim dzieciakom przyniesie 29.gif 43.gif ). A jak ktoś lubi takie łamigłówki to polecam Think Fun icon_biggrin.gif . Orginalna strona
Agnieszka AZJ
CYTAT(skanna @ Mon, 13 Oct 2008 - 18:24) *
Agnieszka, w wątku o grach było polecanych sporo takich, w których i Julka mogłaby być partnerem dla Was icon_smile.gif Seria Smart Games to łamigłówki jednoosobowe.


Też dobrze icon_smile.gif Jakoś nie bardzo mi się chce grać z nią w gry na jej poziomie icon_wink.gif
skanna
Toć ja Ci nie proponuję gier dla 8-latki, tylko takie, w których frajdę ma cała rodzina icon_smile.gif
Agnieszka AZJ
Julka dostała pod choinkę "Kamuflaż", a jej kuzyn - rówieśnik "Port lotniczy".

Nie wiem, co u Jasia, ale u nas "Kamuflażem" bawią się wszyscy icon_smile.gif
mamami
Michał dostal pod choinke Piratów. Ja mu tylko chwilę potowarzyszyłam, ale go znielubilam jak w dwie godziny zrobił ponad 30 zadań, myślałam ze się bardziej pomęczy 08.gif Na dodatek na pewno bedzie pamiętał z 90% tego co już ułozył i nie będzie go to bawić drugi raz, no ale... mimo wszystko fajna zabawa, nawet jesli krótsza niż przewidywałam.
Magdula
Mamy Kot i mysz. Ja uwielbiam w to się bawić 08.gif . Ewka też całkiem dobrze kombinuje icon_smile.gif. Polecam!
skanna
Na festiwalu gier planszowych w Brzegu odkryłam kolejne świetne łamigłówki z serii Thinkfun. Najfajniejsza moim zdaniem jest Rush Hour, Gabi kupiła sobie Pete's Pike (imho łatwiejszy od autek, więc dla niej lepszy, ale autka fajniejsze), Tip Over też fajny, na resztę tylko pobieżnie rzuciłam okiem, ale ładnie wyglądały.
Polecam, bo co najmniej tak samo fajne jak Smart Games i równie ładnie wykonane.

Tutaj można popróbować - parę przykładów w wersji on-line, nie wiem czemu, Rush Hour w FF mi nie działało, ale w IE i owszem.
Truśka
U nas dzieciaki najchętniej grają w River crossing, a potem Cover your tracs
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.