To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

BolÄ…ce kolano...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Użytkownik usunięty
Boli. Nie uderzyłam się, nie przewróciłam, tylko wstałam wczoraj szybko z wersalki... i mnie mocno zabolało, po czym ból utrzymuje się do dzisiaj. W nocy nie mogłam się przekręcić, ani znaleźć wygodnej pozycji icon_sad.gif Boli mnie coś na zewnątrz kolana. Jak się rozchodzę, jest lepiej. Ale kiedy posiedzę, a potem idę... boli i to bardzo icon_sad.gif Niemniej jednak do pracy przyczłapałam o własnych siłach, tyle że w duuuużo dłuższym czasie. I nie wiem, co robić... Gdyby ból poprzedzony był urazem, pewnie pojechałabym na pogotowie. Ale chyba nie ma takiej potrzeby?

Latam ostatnio, jak z piórem, to prawda. W niedzielę sporo się nabiegałam... no i nadbagaż kilogramów...

Pocieszycie mnie jakoś? Sęk w tym, że nie mam teraz szans na zwolnienie icon_sad.gif
Bosanova
Zastrzyk homeopatyczny, nazwe na bank znasz, bo to Traumeel S Heel
az
Może kup sobie w aptece opaskę na kolano. Moja przyjaciólka często używa i przynosi jej ulgę.
Użytkownik usunięty
Nrazie przepisali mi naproxen w żelu. No i zobaczymy.. Nacierpiałam się dzisiaj 32.gif
naples
Ja bym poki co smarowala mascia, a potem obowiazkowo na przeswietlenie, bo z kolanem nie ma zartow.
Podczas ruchu nos sciagacz- pomaga, jednak podczas siedzenia nie polecam, bo hamuje ruch i zwyczajnie jest nie potrzebny, tylko uwiera i przeszkada.
ionka
Odczuwałam taki ból kolana z przeciążenia przez kilka dni. Pomogła mi wtedy maść Ben Gay - kolor zielony - bo są dwa rodzaje. Kilka dni smarowałam i dodatkowo założyłam elastyczną opaskę, pomoło i już na szczęście nie wróciło. Pozdrowienia ciepłe.
Ewusiek
[użytkownik x], a nie puchnie?

bo ja w młodości miałam wodę w kolanie icon_sad.gif (prawdopodobnie po przeciążeniu), obserwuj i jakby co gnaj do lekarza.
trylinka
Bardzo często ból kolana świadczy o problemach z odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa. Znika po dwóch dniach ćwiczeń izometrycznych.
Użytkownik usunięty
Bardzo Wam dziękuję, Dziewczyny!!!

Ból kolana minął po naproxenie, odpoczynku i łykaniu glukozaminy. Na szczęście wszystko jest ok. Ale zwracam na siebie ciut większą uwagę... No i muszę dalej gubić kilogramy, bo to nie pomaga żadnej części mojego organizmu...

Jeszcze raz... dzięki!!!
rtonka
A moze warto zrobic usg.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.