To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Planowanie ciazy po anabolikach

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

angelina1404
Witam Was Drogie Panie!!! Jestem tutaj nowa icon_smile.gif
Pisze do Was z nadzieje, ze odpowiecie mi na pytanko, jak dlugo oczyszcza sie organizm i kiedy wraca plodnosc po odstawieniu sterydow???
Maz zazywal sterydy kilka lat i teraz kiedy po wielomiesiecznych staraniach nic nie wychodzilo, zglosilismy sie do lekarza, 1-sze badanie nasienia (1mln), 2-gie (36mln,ale prawie wszystkie martwe), nadmienie rowniez ze maz nie bierze sterydow od 4 mies. bo lekarz powiedzial, ze sterydy wstrzymuja plodnosc u mezczyzny, i wlasnie w tej sprawie do Was pisze, jak dlugo oczyszcza sie organizm i kiedy wraca plodnosc??? ...bo lekarz nie potrafi nam odpowiedziec, a nie mozemy zasiegnac porady innego, bo mieszkamy za granica i nie ma tu lekarzy prywatnych icon_sad.gif
Nadmienie rowniez, ze moje badania wyszly idealnie i mam 2 dzieci z poprzedniego malzenstwa.
Pozdrawiam i licze na pomoc! Angelina
angelina1404
Drogie Panie, prosze poradzcie icon_sad.gif
aluc
jeśli lekarz nie potrafi odpowiedzieć, to zapewne dlatego,że nie można tego określić

poza tym nie jest to kwestia "oczyszczenia" organizmu, ale ewentualnego samonaprawienia szkód, jakie anaboliki wyrządziły - zapewne trudno w tej chwili stwierdzić, czy te zmiany w ogóle są odwracalne
angelina1404
Piszcie drogie Panie, prosze!!!
Pomozcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
agabr
Aluc wyczerpala temat.b
monte
Angelino, myślę, że ewentualnych rad, sugestii, wskazówek powinnaś szukać jednak gdzie indziej. Oczywiście nie mam pewności ale z dużą dozą prawdopodobieństwa sądzę, że niewiele z osób udzielających się na maluchach, zetknęło się osobiście z problemem takim, jak Twój.
Dlatego abstrahując od faktu, że oczekujesz diagnozy medycznej via net, mimo, iż lekarz, który badał Twojego męża nie umiał jej postawić, mam wrażenie, że chciałabyś usłyszeć tutaj, że ktoś miał podobną sytuację, a wszystko skończyło się upragnioną ciążą. I obawiam się, że będzie to trudne...
izabelunia
trafiłam tutaj przypadkiem,ale może cie troszkę pocieszę!Mój mąż brał sterydy anaboliczne ponad 3 lata,przestał 2 lata temu,przez ponad 5 lat które jesteśmy ze sobą nie zabezpieczaliśmy się a ja i tak nie zachodziłam w ciąże.No i po tych ponad 5 latach zaczął mi się spóżniać okres,po kilku dniach zrobiłam test i okazało sięże jestem w ciąży.Bardzo dużo kolegów mojego męża którzy brali to samo,po ok 1-2lata zostawali tatusiami.Rozmawiałam kiedyś z lekarzem,że organizm musi się poprostu oczyścić z tego paskudztwa.Też miał robione badania,które wychodziły nieciekawie,następnych badań już nie zdążyliśmy zrobić bo właśnie zaszłam w ciąże.Więc nie martw się icon_wink.gif oczywiście nie jestem lekarzem,ale myśle że wszystko wróci do normy,głowa do góry icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.