To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Bezpłatne badania prenatalne(nieinwazyjne)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

syza7
Ostatnimi czasy leczę się w szpitalu przy Akademii Medycznej w Białymstoku na ul. M. Skłodowskiej-Curie. Przypadkiem wpadła w moje ręce ulotka(mam nadzieję, że aktualna 06.gif ) o bezpłatnych badaniach prenatalnych właśnie w tym szpitalu. Wystarczy mieć skierowanie od swojego ginekologa i być mieszkanką woj. podlaskiego. Ja nie jestem w ciąży, ale planuję w najbliższym czasie być i zastanawiam się nad tym badaniem. To tylko dokładniejsze badanie USG i analiza krwi, ale skoro i tak trzeba zrobić, to co sobie żałować. 29.gif Na razie namawiam moją szwagierkę. Jedynym koniecznym warunkiem jest czas badania, które powinno być przeprowadzone pomiędzy 11-tym, a nie skończonym 14-tym tygodniem ciąży(11-13+6dni). Czy któraś z was skorzystała z tego projektu? Myślę, że warto się tym zainteresować. icon_wink.gif
eni20
syzaja niestey sie juz nie zalapie;) Ale na Twoim miejscu bym skorzystala
syza7
No szwagierka się zapisała. 06.gif Co ciekawe nie trzeba żadnego skierowania. icon_eek.gif Termin ma za niecałe dwa tygodnie. Wiec dobrze się zgłosić trochę wcześniej, żeby się załapać. Jeśli będzie to jeszcze możliwe, to ja też skorzystam. Jak do tej pory jestem bardzo zadowolona z lekarzy w tym szpitalu, więc czemu nie. Badań profilaktycznych nigdy za wiele. icon_wink.gif
eni20
jasne;)Znam tych lekarzy bardzo dobrze i powiem Ci ze sa to wybitni specjalisci
dz.ewa
Ja skorzystałam z tych badań i jestem bardzo zadowolona mam ślicznego i zdrowego synka. Na USG wszystko dokładnie widać i lekarz wszystko mówi. Do końca ciąży byłam spokojna że urodzę zdrowe dziecko
anusiak-białystok
Tego typu badania, robi mój lekarz (dr Biedrycki) w 12-tym tyg. ciązy mniej wiecej. Po 20-tym, powiem co i jak icon_wink.gif
azus
ja robilam takie badanie w gigancie ,,, super sprawa
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.