To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Glazurnika poszukujÄ™

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Pronto
Jak w temacie.
Poprzedni tak położył, że fuga wylazła, a kafle odskoczyły. Teraz trzymają się na silikon, ale mam dość i chcę wymienić.
Robota mała - na jeden, dwa dni.

Najchętniej powitam fachowca sprawdzonego. icon_smile.gif
domi
Mam sprawdzonego i wychwalonego w okolicy. Z tym, że nie ma już wolnych terminów w tym roku 06.gif . Jeśli chcesz czekać do przyszłego roku, to zapytam go czy mogę podać ci nr tel.
Pronto
ChcÄ™, chcÄ™. icon_smile.gif
A może część wróci z Irlandii do tego czasu. icon_razz.gif
blaire
domi, popytaj o terminy, moi teściowie też chcą łazienkę remontować.
domi
Dzwoniłam i niestety narazie nie mam go nikomu polecać. Jeszcze m-c temu miał zajęte terminy do konca roku a teraz ma już do kwietnia przyszłego roku. Dodatkowo ma zaplanowane remont w swoim własnym domu a wiec nie przyjmuje nowych zamówień przez najblizsze pół roku. Przepraszam, ze wprowadziłam was w błąd icon_rolleyes.gif .
Pronto
Nie ma sprawy - przewidywałam, że tak może być. icon_smile.gif
iwa777
Jeśli temat nadal aktualny, to znam takowych fachowców, ale najbliższy termin - początek lutego. Mogę podać namiar.
Ewelina85
CYTAT(iwa777 @ Mon, 12 Jan 2009 - 16:05) *
Jeśli temat nadal aktualny, to znam takowych fachowców, ale najbliższy termin - początek lutego. Mogę podać namiar.

Witam Panie,szczęsliwe Mamy. Jestem tu nowa ale chyba sie jakos odnajde. Jeśli temat jest nadal aktualny to moge dodać iż mój mąż prowadzi firme remontowa. Kafle,panele itp.dajcie maila to podeśle numer telefonu.pozdrowienia:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.