To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

wanna jest ale jak zrobic tu miejsce na prysznic?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ciao
Mamy wanne ale prysznic tez by sie przydal,zupelnie nie mam pomyslu,postawic scianke?Ale z tej prawej strony nie mam baterii,z kolei jak postawie scianke z lewej strony to nie dostane sie do kranu.
Mialam juz wanne z parawanikiem,takim zamykanym ale nie bardzo mi pasil,rzuccie pomyslem
Teraz lazienka tak wyglada




Sabina
Bardzo Å‚adna icon_smile.gif
Śliczna wręcz icon_smile.gif

A musisz go mieć?

Widziałam takie ścianki szklane lub z tworzywa, składane. Te ładne są drogie, ale jest fajny efekt.
Nie wiem, może jest taka, która jest po złożeniu na tyle wygodna, żeby niezbyt zasłaniać kran... icon_rolleyes.gif
Chyba musisz poszukać po marketach budowlano remontowych typu Castorama. icon_smile.gif

Albo dodatkowo zmienić baterię z kranem, na taki bardziej wystający icon_smile.gif dłuższy icon_smile.gif
mamuśka81
To ja siÄ™ tak podpytam, icon_wink.gif
napisałaś , że miałaś wannę z parawanem- dlaczego Ci nie pasowała?
Zastanawiam się właśnie nad taką wanną z parawanem, bo też kusi mnie prysznic.., a łazienka nieduża. W zasadzie zmieściłby się prysznic i wanna, ale tak na "styk" a wtedy cięzko byłoby znaleźć wolne miejsce w łazience. Z kolei jak miałaś wannę z parawanem, to co z sznurkami-kijkami na pranie? chyba utrudniony dostęp był, prawda? sama już nie wiem .
A jesli chodzi o TwojÄ… Å‚azienkÄ™, to za bardzo nie rozumiem czy chcesz zamiat wanny prysznic 06.gif ?
Ammm
Ciao, a może przesuwną ściankę z jakiegoś plexi, czy nawet szkła? Normalnie byłaby po prawej stronie, więc miałabyś dostęp do baterii, w trakcia brania prysznica przesuwałaby się na lewo?
ciao
Ammm no wlasnie chyba jedyna szansa zeby to bylo cos stalego po prawej stronie i przesuwane na lewo tylko ze musialoby to byc na jakiejs prowadnicy(u gory) i tak,jesli prowadnica do samego sufitu to byloby chyba za wysoko,natomiast nieco nizej to taki palak w polowie chyba tez by nie wygladal za ladnie
natomiast patti25 nie mam dobrych wspomnien z parawanem bo mi sie przesuwal,odsuwal i efakt byl taki ze jedna reka sluzyla do mycia a druga trzymalam taki wynalazek.Moze dlatego ze byl on niejako oparty na wannie a nie przymocowany na stale.No i miejsce do prania nad takim parawanikiem tez dla osob bez nerwow

Patti25 ja chcialabym wanne z prysznicem
Mika
na allegro są szklane składane parawany nawannowe - widziałam u koleżanki,bardzo ładnie to wyglada

czyż taka łazienka nie jest urocza? icon_wink.gif
ciao
Mika jestes bezlitosna,takie zdjecia dawac,toz ta lazienka jest przecudna
No a te parawaniki sa fajne,tylko z tego co widze to one sa niejako na stale a ja tak jak pisalam wyzej z lewej strony nie moge dac bo nie bede miala dostepu do kranu a skoro on jest nieprzesuwany to z lewej nie moze byc,z kolei z prawej nie mam drugiej baterii
Sabina
Są takie składane w harmonię, ale nie umiem szukać w necie.. nie wiem jak się to nazywa. Plus dłuuugi kran...
Ostatecznie firanka 29.gif

Właśnie... to są chyba parawany jednak https://www.allegro.pl/item456751969_parawa...el.html#gallery
LilySnape
Miałam rurkę zamocowaną i zasłonkę na całą długość wanny z przyległościami. Bardzo dobrze się sprawdzało.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.