To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

gdzie bawilandie w Gliwicach?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

bolka
Jak w temacie: gdzie mamy w okolicach Gliwic bawilandie?

I jak w podtemacie: może ktoś się wybiera z dziećmi w najbliższym czasie, to chętnie się przyłącze z moimi chłopcami.
Esther@
Ja znam:
AlegrÄ™ na Chorzowskiej po prawej stronie, jeszcze przed Bravo,
Frajdę na bocznej Chorzowskiej, a właściwie Wolności, bo to już w Zabrzu,
Capella Play w Forum,
Figielka na Żwirki i Wigury.
Widziałam, że coś powstało też na Zwycięstwa, ale jeszcze tam nie byłam icon_smile.gif

Na razie jakoś nie mam w planach, ale jakby co, to chętnie dołączę icon_biggrin.gif
bolka
To proponuję w przyszłym tygodniu w poniedziałek alegrę albo figielek. Do figielka mam bliżej, jednak alegra wydaje się atrakcyjniejsza i jest tam jakiś kącik dla dzieci poniżej 3 lat.
Byłam tylko w capelli, ale nie podoba mi się tam, że rodzic płaci za swój wstęp. W figielku nie, w alegrze nie wiem.

Albo spotkanie gdzieś na fajnym placu zabaw w Gliwicach, żeby skorzystać z pogody...
bolka
Jutro ok. 11 do 12-13, będę w alegrze, może ktoś się skusi?
Jak będziecie się wybierać gdzieś tu do bawilandii, dajcie znać, z chłopcami piszę się na takie atrakcje icon_wink.gif.
Esther@
Bolka, no ja niestety pracuję, więc w tych godzinach to nigdy nie mogę icon_sad.gif

Jak będe się wybierać, to napiszę icon_smile.gif Ostatnio jak się wybieram to zwykle na urodziny....
bolka
Alegra fajna, ale pusta... Jednak godzinka szybko nam zleciała.
No i opiekunowie i dzieci do roku mają wstęp wolny, ogólnie cenowo tu jest najkorzystniej.
mateczka_
czy myslisz ze moj 8 mies brzdąc znalazł by cos tam dla siebie ??
bolka
mateczko w alegrze jest specjalny kącik dla dzieci do lat 3, poza tym w tygodniu do późnego południa jest tam mało ludzi czyli spokojnie... dla takiego malucha jest to fajne miejsce do raczkowania bo wszystko wyłożone jest matami... Mojego wtedy 10 miesięcznego Adasia zajmował domek i ciągłe otwieranie i zamykanie okna (taka zabawa w a-kuku), nadał by się także taki koń na biegunach, autka do posadzenie, basen z piłeczkami...
Ja to traktuję jako zmianę otoczenia, takie urozmaicenie i zapewnienie kontaktu z rówieśnikami.
bolka
Wczoraj byliśmy w Forum w Capelli Play i było świetnie, lepiej niż w Alegrze, bo można prawie wszędzie wchodzić z maluchem. A przy moim Adasiu jest to potrzebne ze względów na bezpieczeństwo. Po drugie cennik zmienili i wstęp jest za jedno dziecko+opiekun za 10zł bez limitu czasowego, moich chłopaków ciężko było stamtąd wyciągnąć. No i lepiej z rana być, od 9 już otwarte, ale ok południa było już dość tłoczno.
WiolkaTG
Ja tez polecam Forum cennik sie zmienił i nie jest źle icon_smile.gif A maluszki naprawde maja świetna zabawe tam tylko najlepiej byc rano bo popoludniami mnostwo ludzi tam chodzi
Esther@
A ja o czymś trochę w innym stylu, ale bardzo ciekawe zajęcia dla maluchów ostatnio odkryłam. Chyba mogę zlinkować icon_wink.gif
DADA

Wspaniałe warsztaty, zabawy i wszystko inne. Atmosfera świetna i gdyby nie to, że ceny pomnożone przez trzy są trochę mniej przystępne, to bylibyśmy tam znacznie częściej icon_wink.gif
ana.mama
Wlasnie odwiedzilam link DADA i tak naprawde nie wiele z niego wynika, nie moglam sie doszukac ani cennika ani ograniczen wiekowych, mozna prosic o wiecej danych. Dzieki
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.