To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dwa plus trzy i jeszcze więcej

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Jalla
Szczegóły tutaj:
https://www.mops.wroclaw.pl/Program-Pomocy-...etnych--p74.php

Na sformułowanie "program dwa plus trzy i jeszcze więcej" natknęłam się czytając wczoraj w autobusie aktualny regulamin MPK. Jechałam do lekarza i musiałam sobie jakoś umilić czas. 04.gif

U mnie dopiero drugie dziecko w drodze, ale oferta wydaje się ciekawa dla posiadających na stanie troje lub więcej maluchów, więc postanowiłam wkleić link. Zastanawiam się tylko na jakich zasadach wydawana jest ta karta tzn. czy odpłatnie.
użytkownik usunięty
Znamy, znamy icon_smile.gif

Karta jest bezpłatna. Trzeba przyjść z dokumentami potwierdzającymi ilość dzieci - akty urodzenia lub paszporty.
Dorka
Paka, a wiesz, że od niedawna jest ulgowy wstep , w cenie 1zł (ale tylko w dni robocze! ) na Opatowicką Wyspę Przygody. Teraz chyba już za zimno, ale na wiosnę chętnie się wybiorę ze starszymi chłopcami icon_smile.gif, Aga_mama też jest chętna, to może się tam spotkamy.
użytkownik usunięty
CYTAT(Dorka @ Sat, 25 Oct 2008 - 11:42) *
Paka, a wiesz, że od niedawna jest ulgowy wstep , w cenie 1zł (ale tylko w dni robocze! ) na Opatowicką Wyspę Przygody. Teraz chyba już za zimno, ale na wiosnę chętnie się wybiorę ze starszymi chłopcami icon_smile.gif, Aga_mama też jest chętna, to może się tam spotkamy.

No coś Ty?! Ale tylko dla dzieci, czy dla dorosłych też? Przecież ja mam rzut beretem icon_smile.gif
Dorka
Nie wiem, dzieci na pewno, a dorośli, mam nadzieję, że też, bo dla dzieci jest tylko jedna trasa Małpka cyt."na trasę Małpka, mogą wejść dzieci, które z podniesionymi rękami mierzą od 140 cm do 160 cm oraz przebywają w towarzystwie osoby pełnoletniej. Osoba ta pozostaje na ziemi i towarzyszy swojemu podopiecznemu podczas pokonywania atrakcji). Na pozostałe trasy tj. Wiewiórka, Świstak, Dzięcioł, Goryl, Pantera mogą wejść osoby, które ukończyły 16 lat. Młodzież poniżej 16 roku może korzystać z tych tras o ile pokonuje je w towarzystwie pełnoletniego opiekuna (zezwala się na dwóch podopiecznych dla jednego opiekuna). "
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.