To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Termometr czy Test owulacyjny?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

morelka
Witam.
Chciałam kupic termometr owulacyjny lub test owulacyjny. Nie wiem co jest skuteczniejsze?
Prosze was dziewczyny doracie?
moko.
Kup to i to !
isllandia
jJa również polecam to i to...
moko.
Rozwinę swoją wypowiedź.
Testy owulacyjne nie zawsze wskazują, ze owulacja wystąpi - czasem dają fałszywy obraz.
Termometr do pomiaru temperatury - wystarczy infekcja i już zakłamany masz wynik pomiaru.
Reasumując nie wiem, co jest skuteczniejsze ! więc warto zakupić i termometr i testy, tym bardziej, że cena jest przystępna.
morelka
OKi tak zrobie.
Chciałam jeszcze zapytać czym sie różni zwykły termometr od Termometru owulacyjnego?
moko.
Nie ma znaczenia jaki masz termometr - moze byc zwykły rtęciowy.

Termometr owulacyjny pokazuje 2 miejsca po przecinku no i czas mierzenia termometrem elektronicznym jest szybki w porównaniu z rtęciowym.

Ważne jest jedynie stała pora mierzenia temperatury ! a jaki termometr to jest to nie ma różnicy.
morelka
A który jest dokładniejszy ( Jakich termometrów używacie)?
moko.
dokładniejszy? nie ma znaczenia czy sa 2 czy 1 miejsce po przecinku.
Ja mam elektroniczny z lenistwa, bo mierzenie nim jest szybsze !
morelka
Aha.
moko z jakiej firmy masz ten termometr?
moko.
Microlife
morelka
Słyszałam ze Microlife sa najlepsze .
Dzieki za odpowiedzi.
isllandia
Ja też microlife, brakuje mi tylko w nim funkcji pamieci ostatniego pomiaru.
morelka
A ja mam Termometr elektroniczny Omron eco temp II.
Magdula
Nie ma to jak miks - pomiar temperatury + testy owu i wszelkiego rodzaju zapiski (polecam www.28dni.pl )
morelka
Magdula wiesz ja mam nie regularne mieśiączeki . Nie wiem czy te zapiski zadzałają
Ma-Rita
Morelka fakt, ze masz niereguralne cykle nie wplywa w zadnym stopniu na skutecznosc metod naturalnych. Jesli mierzysz prawidlowo temperature, obsewujesz sluz i szyjke macicy to bardzo latwo zauwazysz kiedy zacznaja sie plodne dni. Jesli do tego dorzucisz testy owulacyjne to bedziesz w stanie mniej wiecej okreslic czas owulacji.
Magdula
morelka poczytaj, pooglądaj zapiski innych dziewczyn, spróbuj sama i może okaże się że jednak nie jesteś taka nieregularna jak myślisz. icon_smile.gif
lublinianka
hey ja kupilam testy owulacyjne i robiilam jeale cosjakosnic z tego nie wychodzi:(icon_sad.gificon_sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.