To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dwa rodzaje testów ciążowych 10 i 25 mIU/MI

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kamixx
na rynku są dostępne dwa rodzaje testów ciążowych 10 i 25 mIU/MI te 10 mIU wykrywają już 6 dniowa ciąże a 25 10 dniową co o tym sądzicie czy to prawda czy to tylko chwyt marketingowy? czy któraś z was używała tych 10 mIU i faktycznie wykryły ciąże na kilka dni przed @?
AsiaKG
Ja robiłam test kiedy dostałam okres ale trwał on "jedno plamienie".. no i generalnie było to dzień po tym pseudo okresie 29.gif ..
A co do tego że wykrywa 6 dniową ciąże to chyba znaczy 6 dni po zapłodnieniu a nie po samym stosunku..
Co do badania poziomy BETA HCG to wiem że chyba nawet tu na forum jakaś dziewczyna pisała że jej beta nie pokazała ciąży mimo tego że ponoć wykrywa już bardzo wczesną..
Ma-Rita
Ja widzialam gdzies w drogerii test o czulosci 10 mIU/MI i pisalo na nim, ze mozna go wykonac 10 dni po stosunku. Sama mam w domu testy o czulosci 25 mIU/MI, ktore podobno ( tak wyczytalam w internecie) mozna wykonac 4-6 dni przed spodziewana miesiaczka. Normalne testy np. ClearBlue maja czulosc 50 mIU/MI.
Szczerze powiedziawszy to radze poczekac z testowaniem przynajmniej do dnia, w ktorym ma sie pojawic @. Chodzi o to, ze u kazdej kobiety poziom hormonu ciazowego w moczu bedzie wzrastal w roznym stopniu. Mojej kolezance pozytywny test wyszedl dopiero w 9 tc. Przedtem zrobila tysiace testow roznych firm. Test z krwi wskazywal jednoznacznie ciaze a sikany nic.
Inna znajoma uzywala testow o czulosci 25 mIU/MI. Miala dostac okres we wtorek, test robila wczesniej w sobote i niedziele i wychodzila jedna krecha. Kolejny (z tej samej serii) zrobila w srode, bo @ we wtorek sie nie pojawil i juz byly dwie krechy.
Acha, na moich testach pisze, zeby je wykonywac poczawszy od dnia, w ktorym mial pojawic sie okres.

Jednym slowem chyba pomimo tego, co pisza o tych testach wysokiej czulosci lepiej robic je w dniu spodziewanej @.
inka-24
Przy wszelkiego radzaju testach należy pamietać o tym iż informacja :wykrywa ciążę po 6 czy 10 dniach"
oznacza że są to dni nie po stosunku (owulacji) a po ewentualnym zagnieżdzeniu się zarodka.
Zagnieżdzenie następuje 6-7 dni po stosunku. Jeżeli oczywiście doszło do poczęcia.

Więc z takich 6 dni z ulotki robi się automatycznie 12-13 icon_wink.gif
cytryna
Blada krecha wyskoczyła mi 11 dni po jajeczkowaniu z testu sikanego, ale z moczu popołudniowego a nie porannego 06.gif
nikol
U mnie w pierwszych ciązach z testów o czułości 25 mIU /MI,w dniu planowanego okresu,albo wychodziła bladocha druga albo tylko jedna,przy cyklach 27 dniowych.W obecnej ciąży robiłam o czułości 10 mIU/MI z rana w dzień okresu i wyszła,za dwa dni dużo mocniejsza.Oawiam się ,że ten słabszy mógł jeszcze nie wykazać a zależało mi bo bralam leki na podtrzymanie.Widocznie u mnie w dniu planowanej miesiączki było jeszcze mało hormonu ciązy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.