To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Chcę zasnąć

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

chojnol
Dziewczyny, chcę zasnąć wreszcie przed północą! Nie mam wielkich zmartwień, które mogły by wpływać na bezsenność, a nie mogę zasnąć przed 2. Próbowałam już ciepłego mleka - na nic. Co robić? Moja córcia budzi się o 7 i w ten sposób przesypiam tylko ok. 5 godz. Nie mogę zwlec się z łóżka. Potem snuję się zmęczona, a po wieczornej kąpieli małej to jakby mnie coś naładowało - kręcę się i wiercę po domu, zawsze coś sobie znajdę do zrobienia. Tak sobie myślę, że może jakieś ziółka? Ale nie wiem jakie. Doradźcie.
Daretka
Spacer, melisa?
chojnol
Spacer i kąpiel z bąbelkami działa wręcz odwrotnie, jeszcze bardziej mnie ładuje. W dzień też nie sypiam, nie mogę zasnąć mimo zmęczenia. Melisy spróbuję (piłam ją na laktację, nie wiem czy jeszcze zadziała icon_confused.gif ) Może ja się zamieniam w perpetum mobile icon_twisted.gif ?
lea
Witaj Chojnol icon_smile.gif

rumianek również działa kojąco, nie przegrzewaj pokoju, wietrz mieszkanie, przed snem dokonaj jakiegoś wysiłku - pare przysiadów ? możesz również wypróbować syrop melisal, jest przeznaczony również dla maluszków, ew. zapytaj o leki homeopatyczne w aptece.

pozdrawiam i życzę spokojnych snów icon_wink.gif - lea
sylwiakrol
A ja sobie czasami piję Nervovit albo Nervinum, bo czasami czuję się podminowana. icon_twisted.gif Nie wiem czy to sie pisze przez v.ale chyba tak.To są herbatki.Rzeczywiście działają odprężająco i nasennie.Można je popijać przez cały dzień, ale mi wystarczy godzinę przed snem zdwojona dawka jak w przepisie.
Anuk (z edziecka)
Hej,
Bardzo dobrze wyciszająco działają ziołowe tabletki VALDISPERT. Sposób przyjmowania w przypadku problemów ze spaniem to: 3 tabletki na 1/2 godz. przed snem. Nie przerażaj się ilością, bo tableteczki są maleńkie. Nie obawiaj się też, że się uzależnisz - bo to wyciąg z waleriany.

Pozdrawiam,


PS. Poczytam jeszcze w domku coś na ten temat i może uda mi się znaleźć coś jeszcze godnego polecenia.
Małgoś.dz
Aniu!

icon_arrow.gif na wesoło icon_arrow.gif zapraszam Ciebie do siebie, jak Cię mój Kubanek przegoni - to gwarantuję, że padniesz "nieżywa" tak jak ja co wieczór

icon_arrow.gif na poważnie icon_arrow.gif melisa powinna Cię wyciszyć

Pozdrawiam
AniaAsi
A ja polecam tabletki ziołowe PERSEN. Wypróbowałam nieraz.
Hih, aczkolwiek w tej chwili zupełnie ich nie potrzebuję - padam nieżywa o 21.00 icon_rolleyes.gif
A.
Anuk (z edziecka)
Hej,
Znalazłam to, czego szukałam. Mogę polecić ci jeszcze kropelki homeopatyczne: PASSIFLORA G.H.L.

dawkowanie:3 x dziennie 20 kropli na wodÄ™, ostatnia dawka na 1 godz. przed snem

icon_surprised.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.