To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dretwiejace rece

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

biala-dama
co sie dzieje dretwieja mi rece mam takie uczucie jakbym mrowki miala

brac jakies witaminy czy co ??????????
xxyy
Ja tak czasem mam od ucisku na nerwy w gornym odcinku kregoslupa. Ale moze sa i inne przyczyny.
olatola
A jesteś może w ciąży? Mi tak w ciąży strasznie drętwiały obie ręce. Po porodzie przeszło.
biala-dama
nie ciaza odpada, jestem po poronieniu 41.gif

chyba kupie sobie jakies witaminy
olatola
przykro mi, przepraszam, nie wiedziałam... przytul.gif
Eliszka
Mi kiedyś drętwiały od czasu do czasu, trwało to może pół roku, przeszło samo. Nie wiem czym było spowodowane.
wrona_j
Ja mam podobnie. Drętwieją ręce a szczególnie lewa. Trochę się tego wystraszyłam i zaczęłam brać różne witaminy (m. in. mleczko pszczele, tran, wiesiołek, wapno) i widzę poprawę. Podejrzewam, że przyczyna u mnie może być np dźwiganie dość dużego już malca i złe siedzenie w pracy przy kompie co źle wpływa na kręgosłup. Ale to są tylko moje przypuszczenia. Ograniczyłam tez spożycie kawy. mnie wystraszyło to ponieważ drętwienie kończyn jest jednym z objawów np stwardnienia rozsianego. I jeśli ten stan się będzie u mnie dłużej utrzymywał to z pewnością skonsultuję to z lekarzem. Póki co to się witaminizuję icon_biggrin.gif
biala-dama
CYTAT(olatola @ Mon, 03 Nov 2008 - 16:55) *
przykro mi, przepraszam, nie wiedziałam... przytul.gif
nie ma sprawy bylam w aptece i apterka polecila mi magnez icon_rolleyes.gif zobaczymy jak poskutkuje icon_rolleyes.gif
.kasiula.
mnie również drętwiały ręce, pani neurolog kazała dobrze się porozciągać, głównie odcinek piersiowy kręgosłupa, basen jest na to idealny, no i magnez też łykałam icon_smile.gif
Pysiaczek
Drętwienie rąk - palcow może być również oznaka braku potasu w organiźmie. Potas jest w bananach, soku pomarańczowym, soku pomidorowym...
daga
brak potasu i magnezu
Mafia
Właśnie mam znowu zdrętwiałą rekę icon_sad.gif U mnie spowodowane jest to zbyt dużym napięciem mięśni karku, tak twierdzą specjaliści. Mam ćwiczyć, ograniczyć stresy i wtedy jest dobrze.
rtonka
Mi kiedys gin jak byalm w ciazy przepisal magnez wieksza dawke i mialam brac prze 5 dni i od tamtej pory zadnego dretwienia
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.