To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

spotkanie w przygotowaniu :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ewabi
Otóż drogie Koleżanki.
Ustalono, że dawno się nie widziałyśmy.
Ustalono, że trzeba to zmienić koniecznie.
Propozycja jest: piątek wieczorem i miłym miejscu z dobrą kawą i jedzeniem.

ProszÄ™ o odzew.
skanna
Ogólnie popieram.
Ustalono jeszcze, że ten piątek to propozycja. Inne propozycje mile widziane również, byle nie spowodowało to umawiania się przez dwa tygodnie icon_smile.gif
Anita.W
Ja tez bym sie chetnie spotkala. Tylko ze jesli mowa o piatku 7.11.2008r. to my wyjezdzamy ale w nastepny juz bede we Wroclawiu icon_smile.gif. A tak to jestem dyspozycyjna wieczorami i odzyskalam nawet swoj samochod icon_smile.gif, tylko ten weekend odpada.
Doruśka
Czekam na rozwój wypadków, piątki jestem do dyspozycji
skanna
Ponieważ sytuacja rozwija się dwojako, to rzucam dwie propozycje równoległe, nie wykluczające się wzajemnie.

Najbliższy piątek - gdzieś w jakiejś miłej knajpce z dobrym jedzeniem i kawą (dla Ewy, co jeść nie chce) - na pewno bez Oli, mongi i Anity, bo nie mogą.

Następny piątek lub sobota (wolałabym sobotę, szczerze mówiąc) u mongi, która z powodów obiektywnych raczej przez dłuższy czas będzie miała trudności z dotarciem na spotkanie gdzieś w mieście - może zrobimy jakiś wieczór tematyczny? Dawno nie było.

Żeby nie było - monga wie o tym, że jej ludzi do chałupy spraszam icon_smile.gif
Dorka
Mi w piatek by pasowało
Ila
Ja w ten piatek moge, nastepny weekend niestety nie.
Monika ww
Ja też jestem chętna na spotkanie. W najbliższy piątek mi pasuje icon_smile.gif
Doruśka
No to ja Was zmartwiÄ™: mogÄ™ oba piÄ…tki:)
menada
W najbliższy piątek jestem obecna (i chętna) icon_wink.gif
W następny chyba wyjeżdżamy.


ewabi
Cudownie zatem icon_smile.gif wpisuję sobie piątkowy wieczór w kajet.
Skanno droga i szydercza - ustaliłam z Ilą, że jemy, żeby Ci nie psuć miłego nastroju icon_razz.gif skoro bez żarcia nie będzie miło icon_biggrin.gif
Doruśka
A dlaczego Wy znowu nie jecie?
Ila
CYTAT(Doruśka @ Tue, 04 Nov 2008 - 12:24) *
A dlaczego Wy znowu nie jecie?


Dlaczego Ewa nie je, to nie mam pojecia, wiem natomiast dlaczego ja jesc za duzo nie powinnam icon_wink.gif
skanna
Ewa ostatnio odzwyczaja siÄ™ od jedzenia icon_smile.gif imho.

To gdzie siÄ™ spotykamy?
Doruśka
Ila, musimy pogadać icon_smile.gif
jak mnie zobaczysz to nabierzesz pewności,ze możesz jeść icon_smile.gif i w dodatku dobrze się z tym czućicon_smile.gif


ja proponuję piramidę , bo maja fajną ofertę z róznych kuchni np pierogi ze szpinakiem... i swietne drinki
albo Nowocainę. maja super sałatki, dobrą kawę tylko ceny nie fajne. ale fakt ,ze sałatki świetne.
skanna
Może być Piramida, tylko to chyba trzebaby stolik zarezerwować, skoro piątek wieczorem.

Na ile osób? I która Piramida?

Doruśka
Ila
Ewa
Menada
Monikaww
Dorka
MonikaS.
Skanna

Ktoś da znać Ewci? O kim zapomniałam? icon_smile.gif
Doruśka
PAka i Ewcia zawiadomione sms.

użytkownik usunięty
Doruśka, dzięki! Zastanawiałam się od kogo był ten miły sms icon_smile.gif
I dziękuję Ili i Ewci za równoległe wiadomości.

Ja postaram się być, ale nie uda mi się przyjść wcześniej niż o 20.30. Tak więc umawiajcie się jak Wam wygodnie, a ja się najwyżej spóźnię. Za to będę siedzieć do zamknięcia lokalu icon_wink.gif

P.S. U mnie z kasą krucho, więc wolałabym Piramidę. Ale jeśli wybierzecie Novocainę, to trudno - dostosuję się.
hawah
Skanna, dzięki za powiadomienie icon_smile.gif
Chętnie się wyrwę z domu icon_smile.gif wieki już całe nie byłam "na mieście" icon_biggrin.gif w knajpie
Doruśka
No to piramida:) ja zwykle chodze do tej na Mikołaja , mogę wypróbować tą drugą.
menada
Może weźmy Piramidę bliżej Dominikańskiej, bo:
1. Można w galerii zostawić auto (a może zostawię auto pod domem i napiję się piwka ? icon_wink.gif )
2. W Galerii jest 7-go noc wyprzedaży - od 21 do 24 ceny lecą 20-50% w dół, więc mam ochotę wpaść tam np. ok 23 icon_smile.gif
Ewcia!
Skanna, Doruśka, dzięki za wiadomość
Z przyjemnością przybiegnę w piątek. Gdziekolwiek.
Piramida jest OK.
skanna
Lista wygląda zatem następująco

Doruśka
Ila
Ewa
Menada
Monikaww
Dorka
MonikaS.
Skanna
Paka
Ewcia-Ziutka
hawah

To na którą rezerwować stolik?
Dorka
CYTAT(menada @ Wed, 05 Nov 2008 - 11:06) *
Może weźmy Piramidę bliżej Dominikańskiej, bo:
1. Można w galerii zostawić auto (a może zostawię auto pod domem i napiję się piwka ? icon_wink.gif )
2. W Galerii jest 7-go noc wyprzedaży - od 21 do 24 ceny lecą 20-50% w dół, więc mam ochotę wpaść tam np. ok 23 icon_smile.gif

Mi też bardziej pasuje ta bliżej Dominikańskiego, tym bardziej, że przynajmniej wiem gdzie ona jest icon_smile.gif
Menadko czy Ty nie pisałaś kiedyś, że masz Eragorna do słuchania w MP3? Jeśli tak, czy mogłabyś przegrać dla mnie?

Ja mogę być koło 20.00
skanna
No moje miłe, w Piramidzie na Wita Stwosza niestety mają już trzy rezerwacje, była możliwość jedynie w części dla palących, więc odpada.
Zarezerwowałam na Mikołaja (dla tych, co nie wiedzą - zaraz obok kościoła św.Elżbiety, vis a vis wejścia głównego do hotelu Dorint).
Jeśli Wam to nie odpowiada, dajcie znać, odwołam.
Monika ww
Mi pasuje icon_smile.gif

Ula, przyniosÄ™ TwojÄ… czapkÄ™, o ile nie zapomnÄ™ icon_rolleyes.gif
Doruśka
mi także pasuje, tylko napiszcie na którą?? ja będę wcześniej , o 19 moje dziecko kończy zajęcia. ale wejde moze do empiku,

Ulka, ja z Tobą do Galerii chętnie icon_smile.gif
skanna
Aaaa, zarezerwowałam na 20, bo ja Was dobrze znam icon_twisted.gif i wiem, że wcześniej oznaczałoby, że 2-3 osoby bujają się nad herbatą i czekają na resztę icon_smile.gif
Ale jakby była potrzeba, to mogę zadzwonić i zmienić rezerwację.
menada
CYTAT(Monika ww @ Wed, 05 Nov 2008 - 15:19) *
Ula, przyniosÄ™ TwojÄ… czapkÄ™, o ile nie zapomnÄ™ icon_rolleyes.gif


Akurat przyda siÄ™ na zimÄ™ icon_smile.gif


Ok Doruśka, powłóczymy się razem icon_smile.gif
użytkownik usunięty
Ja mam nadzieję, że Dorka przywiezie jeszcze Agę_mamę.

Nie mogę się doczekać spotkania, moje nadobne Dziewczęta icon_smile.gif
ewabi
Ja będę punkt 20 icon_smile.gif i też chętnie wstąpię na nocne zakupowanie icon_biggrin.gif
Dorka
CYTAT(Paka @ Wed, 05 Nov 2008 - 22:38) *
Ja mam nadzieję, że Dorka przywiezie jeszcze Agę_mamę.

Namawiam jak mogę, ale możecie mnie wesprzeć, bo się dziewczyna wykręca usypianiem potomstwa.
użytkownik usunięty
CYTAT(Dorka @ Thu, 06 Nov 2008 - 00:01) *
Namawiam jak mogę, ale możecie mnie wesprzeć, bo się dziewczyna wykręca usypianiem potomstwa.

Wspieram. Aga! Aga! nie daj się namawiać icon_smile.gif
aga_mama
będę 02.gif

Paka, Dorka, Skanna dzięki, mam nadzieję że nie stchórzę w ostatniej chwili icon_wink.gif
najwyżej pójdę do galerii na nocne zakupy 06.gif
użytkownik usunięty
CYTAT(aga_mama @ Thu, 06 Nov 2008 - 00:47) *
będę 02.gif

Paka, Dorka, Skanna dzięki, mam nadzieję że nie stchórzę w ostatniej chwili icon_wink.gif
najwyżej pójdę do galerii na nocne zakupy 06.gif

No! To ja rozumiem!
skanna
Rezerwacja jest na moje nazwisko, nie wiem czy wszystkie je znacie. W razie czego - stolik był rezerwowany na 12 osób w sali dla niepalących.
aga_mama
Dziękuję za super spotkanie w przemiłym towarzystwie. Cieszę się, że w końcu mnie wyciągnęłyście. A szczególnie dziękuję Dorce za zabranie mnie spod domu i odstawienie do niego icon_razz.gif

I przepraszam, że na początku nie przywitałam się ze wszystkimi, których nie znałam, ale nie wystarczyło mi śmiałości icon_redface.gif
hawah
I ja dziękuję wszystkim za świetny piątkowy wieczór. Miło było zobaczyć też dziewczyny, które dotychczas znałam tylko ze zdjęć icon_smile.gif
I szczególne podziękowania dla Paki, która znów odwiozła mnie na moje peryferyjne osiedle, które wcale nie jest Jej po drodze.
skanna
I ja dziękuję - spotkanie wybitnie poprawiło mój stan ducha. Zdecydowanie za rzadko się spotykamy.
I specjalne podziękowania dla Ewci, która umożliwiła mi ruszanie głową icon_smile.gif

Ewcia!
I ja dziekuję - no kurczę dlaczego chcę cytować skannę?
Doładowałam akumulator, nie wiem jak, ale te spotkanie działają energetyzująco. Było mi to potrzebne.

Mi również zabrakło śmiałości, aby pogawędzić z osobami, które widziałam pierwszy raz. To jak widać nie mija z wielkiem.

Skanna icon_smile.gif

PS. Skapitulowałam. Nie kupiłyście Ziutki, wracam do Ewci. Niestety, ktoś podebrał mi nicka, więc będę *Ewcia
PS2. o raju! różnych Ewć jest 20!!
ewabi
Ja też dziękuję bardzo za miły wieczór icon_smile.gif
i proponuję od razu zacząć umawiać się znowu icon_smile.gif, pójdźmy siłą rozpędu.

ps. rezerwuję teraz miejsce przy drugim końcu stołu, bo absolutnie nie zawarłam znajomości z Agą-mamą, nie wiem co u Moniki i Ili i w ogóle, a z Dorusią miałam szczęście pogadać tylko po drodze do Galerii Dominikańskiej icon_smile.gif
Ila
CYTAT(ewabi @ Wed, 12 Nov 2008 - 13:37) *
Ja też dziękuję bardzo za miły wieczór icon_smile.gif
i proponuję od razu zacząć umawiać się znowu icon_smile.gif, pójdźmy siłą rozpędu.

ps. rezerwuję teraz miejsce przy drugim końcu stołu, bo absolutnie nie zawarłam znajomości z Agą-mamą, nie wiem co u Moniki i Ili i w ogóle, a z Dorusią miałam szczęście pogadać tylko po drodze do Galerii Dominikańskiej icon_smile.gif


Lepiej mowcie, jak zakupy sie udaly 29.gif

Ja tez dziekuje za spotkanie, jak zwykle przemilo, smacznie i relaksujaco bylo 06.gif
aga_mama
CYTAT(ewabi @ Wed, 12 Nov 2008 - 13:37) *
Ja też dziękuję bardzo za miły wieczór icon_smile.gif
i proponuję od razu zacząć umawiać się znowu icon_smile.gif, pójdźmy siłą rozpędu.

ps. rezerwuję teraz miejsce przy drugim końcu stołu, bo absolutnie nie zawarłam znajomości z Agą-mamą, nie wiem co u Moniki i Ili i w ogóle, a z Dorusią miałam szczęście pogadać tylko po drodze do Galerii Dominikańskiej icon_smile.gif


to ja od razu deklaruję swoją obecność na kolejnym spotkaniu - okazało się że moja rodzinka doskonale radzi sobie beze mnie, F. uśpił Weronikę, Julka Marcinka, tylko posprzątać po sobie nie dali rady 29.gif
A mnie się wydawało, że jestem taka niezastąpiona 03.gif
Monika ww
Ja również dziękuję za miłe spotkanie i z niecierpliwością czekam na następne icon_smile.gif
Potwora

Następnym razem i ja się pojawię icon_wink.gif
Anita.W
Oj takie miłe spotkanie koło nosa mi przeszło 32.gif Tez mam nadzieje ze na nastepne się załapię icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.