To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

machniom.pl

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

wiesiołek
Mam nieco wątpliwości , czy ktoś mi nie zarzuci łamania regulaminu i reklamowania czyjejś strony, ale skoro był wątek o naszej klasie , to może i ten przejdzie.
Kilka miesięcy temu pojawiła się strona na której można dokonać wymiany przedmiotów - jeden za jeden. Wydaje się to szczególnie atrakcyjne dla hobbystów lub rodziców małych dzieci. Być może niejedna z nas skorzysta z takiej oferty. Co prawda mamy "sprzedam", "kupię" i "oddam" ,ale tym rządzą nieco inne zasady.
ulcik
to ja siÄ™ podeptnÄ™ :

www.gratyzchaty.pl - też polecam icon_smile.gif
u
odynka
sporo jest tego typu stron;) a przez maluchy tez mozna sie wymieniac i przynajmniej wiadomo z kim;)
jak
Wiesiołku a jaki jest adres tej strony?
odynka
CYTAT(jak @ Mon, 03 Nov 2008 - 17:44) *
Wiesiołku a jaki jest adres tej strony?

spojrz na tytul posta;)
jak
CYTAT(odynka @ Mon, 03 Nov 2008 - 20:39) *
spojrz na tytul posta;)

dzięki 04.gif zasugerowałam się tym ,że "machniom" ciekawe linki do róznych stron 04.gif
wiesiołek
CYTAT(odynka @ Mon, 03 Nov 2008 - 16:29) *
sporo jest tego typu stron;) a przez maluchy tez mozna sie wymieniac i przynajmniej wiadomo z kim;)


Ale nie często się zdarza aby akurat dwie osoby miały coś do wzajemnej wymiany. Na machniom.pl jest wspólna baza przedmiotów do wymiany i na tym polega wyjątkowosć tej strony. Mnie się to bardzo podoba. Jeśli ta mwstawisz np. ciuszki niemowlęce a za pół roku potrzebujesz płyt albo fotela albo książki, którą oddaje zupełnie ktoś inny, to możesz wymienić - u nas tego sie nie da zrobić.
#Margola
ale prawie wszystko na www.machniom z Kielc..
hmmmm
wiesiołek
Z Kielc, hmmm... no to pewnie zła strona jest
odynka
wiesiolek ja wiem ale jest sporo takich stron;) naprawde:D ludzie czesto wymieniaja badz oddaja niepotrzebne rzeczy;) wiem bo juz sie tyle na wymiankach rzeczy dorobilam hihi
wiesiołek
CYTAT(odynka @ Tue, 04 Nov 2008 - 12:46) *
wiesiolek ja wiem ale jest sporo takich stron;) naprawde:D ludzie czesto wymieniaja badz oddaja niepotrzebne rzeczy;) wiem bo juz sie tyle na wymiankach rzeczy dorobilam hihi


To prosze o linki- ja nie miałam pojęcia , że takie strony istnieja ,a o tej dowiedziałam się własnie z lokalnych wiadomości i wydało mi się odkryciem ameryki .... icon_rolleyes.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.