To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

obniżenie macicy po porodzie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

m4rusia
Problem dotyczy mojej przyjaciółki. Szukałyśmy informacji na ten temat w sieci ale nie znalazłyśmy jednoznacznej odpowiedzi. Wszędzie piszą, że owszem, zdarza się ale na tym koniec. Czy któraś z Was wie coś więcej na ten temat albo była dotknięta tym problemem? Poniżej zamieszczam opis tego co wyczuła u siebie przyjaciółka

"trzy miesiące temu urodziłam siłami natury córeczkę, od jakiś dwóch dni zauważyłam niepokojące objawy u wejścia do pochwy, tak jakby obsunęła mi się macica, bądź tez szyjka.....sama nie wiem, bez problemu da się ją wyczuć palcem, gdyż jest aż tak nisko....nie wiem co to może być...u lekarza nie byłam jeszcze po porodzie, wiem ze muszę to zrobić jak najszybciej, ale póki co może któraś z was miała podobną sytuacje! proszę o pomoc. "
misio
moja kolezanka miała podobne objawy. Okazało sie ze to resztki łożyska. Przy porodzie stwierdzili, że wyszło całe...no a jednak nie.
poszła do lekarza. Po paru " usiskach" na brzuch wszystko wylecialo.

Ja bym poszła do lekarza. Po co się martwić, bedzie wiedziała co i jak.
#Margola
bardzo trafna rada
m4rusia
Koleżanka byla u lekarza i okazało się że wszystko jest ok. Lekarz powiedział jej, że "takie coś" może się utrzymywać dopóki karmi piersią.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.