To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

sklep z farbami w Rzeszowie- szukam pilnie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

nicol-e
Witajcie!
dziewczyny, jutro jade do Rzeszowa/ jestem z Krosna/. czy któraś z was orientuje się, gdzie sa jakieś duże sklepy z farbami do malowania ścian- opróxcz merkurego na rejtana? Może jakieś hurtownie, gdzie mozna jkupic w detalu itp? Byłabym bardzo wdzięczna
pozdrawiam- Aurelia
Lila_
Raczej nie aktualne ale .. icon_smile.gif

Chemifarb na Wyzwolenia - przedsatwiciel Duluxa
Multifarb -Przemysłowa -Jedynka i Dekoral
W okolicach Limby kierunek Krosno - w bocznej uliczce sklep z farbami a główny przedstawiciel Śnieżki.
Polecam Jedynkę Gold i Duluxa ale nie Onca ( gdzies jest post w którym wyjaśniam dlaczego nie polecam icon_smile.gif
nicol-e
ojej, włąśnie trafiłam wczoraj na wyzwolemnia i kupilam tego Duluxa- Once- dlaczego go nie polecasz? zaraz spróbuję znaleźc Twój post
pozdrawiam- Aurelia
nicol-e
Do Lili_
Znalazłąm post, cóż- ja widzialąm conajmniej 4-5 scian pomalowanych duluxem w sklepie np zabawkowym, w różnych kolorach- były super, zaden się nie błyszczał, były takie matowe. Może ty mialaś ścianę zrobioną gładzią gipsową itp?
Wiem też, że nalezy ją rozcieńczyć koło 20 % wodą, bo jest za gęsta- znajomy ma sklep z farbami/ akurat nie duluxa/ od wielu lat i doradził mi w ten sposób. No ale efekt zobaczę za kilka tygodni
pozdrawiam- Aurelia
Lila_
Hej nicol icon_smile.gif

Na temat tego Duluxa Onca to moje zdanie ale naprawdę mi się nie podoba efekt w porównaniu z Duluxem "kolory świata" z grupy farb matowych bo mam pokoje malowane i jednym i drugim ( i jeszcze i innymi icon_lol.gif ) - no, nie podoba mi się - być może zalezy tez od koloru tego Onca i jak w danym pomieszczeniu pada światło na ściany.
Z matowego Duluxa jestem bardzo zadowolona chociaż ściana potrzebowała 3-krotnego malowania icon_smile.gif

Oczywiście mieszaliśmy z woda Onca i efekt był lepszy ale....

Pozdrawiam

PS
Gdy w sklepie już po pomalowaniu napomknęłam, że ten Onc jest koszmarny pan odpowiedział - wiem a ja , że szkoda że mnie wczesniej nie ostrzegł icon_smile.gif
Ale żal moge mieć do siebie - chciałam to mam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.