To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

typowy alergik

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ewon
Moj synek Kubus to jak powiedz lekarka"niestety typowy alergik" ma AZS,ASTME i ALERGIE:( caly czas jest wysypany.leki troszke usmierzaja swedzenie i wysypke.bidulek bardzo sie meczy.nie dosc,ze czesto ma katar i kaszel(nie raz sie przy ma dusznosci) to jeszcze te uczulenie na prawie wszystko pylki,roztocza kurzu,siersc,pierze.Jutro idziemy na testy pokarmowe,ale nie wiem jak ja go utrzymam:( teraz tydzien nie podawalam mu Zyrtecu aby testy dobrze wyszly i jest tak wysypany od stop do glowy,same rany bo caly czas sie drapie:(jestem wykonczona tym wszystkim:(


mam do was pytanko czy cos wiecie na temat oczyszczaczy powietrza??jaki polecacie?na co mam patrzec?
agnecha
witaj ewon, współczuję alergii .. dtarłaś już do wątku Magdy o leczeniu alergii, AZS, astmy? jeśli nie to daję linka.

https://www.maluchy.pl/forum/JAK-WYLECZYLAM...TME-t57288.html

na podrażonioną skórę [wysypki, ranki,odparzenia itp.] jak mój był mały kąpałam go w oliatum; czytałam coś też że ulgę przynosi i łagodzi kąpieli w krochmalu albo w nadmanganianie potasu..

na temat oczyszczaczy powietrza niestety nic nie wiem

powodzenia w walce z alergiÄ…..
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.