To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

magiczny mop ;-)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

zilka
Przewinął się kiedyś przez jakiś wątek jakis magiczny mop icon_wink.gif prostokątny czy coś, pani Katia zarządała nabycia przeze mnie nowego mopa, czy ktos może podrzucić link do tego magicznego?
Cleo
https://www.bazarek.pl/produkt/128/172264/m...czem-kat-b.html
cos takiego znalazlam.icon_smile.gif
zilka
CYTAT(Cleo @ Mon, 10 Nov 2008 - 16:50) *


O matko... Aż za magiczny dla mnie, może jeszcze ktoś coś podrzuci...

dzięki Cleo icon_smile.gif
cymru_na_wygnaniu
CYTAT(zilka @ Mon, 10 Nov 2008 - 17:01) *
O matko... Aż za magiczny dla mnie, może jeszcze ktoś coś podrzuci...

dzięki Cleo icon_smile.gif


zilka ja mam kolekcje roznych ustrojstw do podlogi i zdecydowanie tradycyjna vilede polecam mniej skompllikowane niz budowa cepa nie psuje sie i higieniczne kosmiczne ustrojstwa zawsze coos maja nie tak icon_smile.gif
agabr
Ja tez przetestowalam cala mase i takie z gornej polki i tez polecam vilede jako najmniej skomplikowana i najbardziej higieniczna.b
Maciejka
Ale jaka ta Vileda? Paskowa czy płaska?
wiesiołek

Wątek mopowy sprzed lat ( nadal jestem wielbicielką blue mopa, ceny w międzyczasie spadły do kilku złotych):
https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...=3163&st=20
myszka
Maciejko, używam takiej i polecam. Dobrze zbiera i rąk nie brudzisz. Zainwestuj, a nie pożałujesz. icon_smile.gif
Tobatka
O, ja też mam taki zestaw, jak Myszka pokazała icon_smile.gif Bardzo jestem zadowolona, podłoge myję średnio raz dziennie, mam sporo do mycia, bo kilkadziesiąt metrów paneli plus kuchnia i łazienka icon_smile.gif Działa cudnie.. A odkąd mam do mopa wiadro (pół roku myłam bez wiadra), to już w ogóle cudnie mi się sprząta icon_smile.gif
Agnieszka(mamaMieszka)
Maz mnie ostatnio podpytuje o prezent mikolajkowy... No to moze zazycze sobie taki maly zestawik viledy??
Zwlaszcza,ze mam go na oku od dawna.
mamami
Dziewczyny opowiedzice mi jak debilowi, najlepiej z obrazkami, jak używamc wiadra do Viledy.
Kupilam sobie zestaw i co..i wykręcam mopa łapami bo nie potrafie użyć tej wyciskaczki.
Błagam powiedzcie jak to robicie, bo mnie trafia że dałam 50 zl za wiadro i stoi.
blaire
mamami a samo wiadro to gdzie kupiłaś? Bo ja mopa właśnie takiego mam, jestem nim zachwycona, znaczy się jakością sprzątania. Ale chętnie bym powiększyła swój zestaw wiaderek o taki z wyciskarką icon_wink.gif .
mamami
Blaire, po prostu w sklepie przemysłowym. Takiej miniaturce castoramy icon_smile.gif Lokalnym naszym.,
myszka
Mamami, na mopie masz taki przycisk - nogą go bęc i Ci się składa mop na pół. Jak Ci złoży na pół, to wkładasz ścierwo do tej wyciskarki w wiadrze i smyr, smyr wyciskasz. Jak wyciśniesz, wyciągasz i nogą przycisk znowu bęc. Myjesz. Koniec instrukcji.

Agnieszka(mamaMieszka)
(..) bec (...) smyr smyr (...) bec ! 04.gif 01.gif
Zestawu poki co nie mam, ale wiem jedno - instrukcji czytac nie bede, bo sobie zakonotowalam myszkowa wersje icon_smile.gif
Pozdrawiam!
mamami
Myszko ale własnie jak dziada składam to mi ta szmata spada z uchwytu i doopa.
Chyba musze potrenować.
myszka
Mamami, ale Ty masz tego mopa na te takie jakby zatrzaski?
mamami
Myszko nie mam zadnych zaczepow icon_sad.gif
czy to znaczy ze kupiłam badziew za 70 zl, chyba mnie zaraz trafi.
mamami
No juz sobie poogladalam w tym linku co wstawiłaś.
super sie dalam wkręcić, trzy razy pytalam sprzedawczyni czy biorę to co chce...
czyli czeka mnie zakup kolejnej miotły za 70 zl, wrrrr
myszka
W ramach oszczędności może sprzedaj Blaire wiadro. 08.gif

A tak serio - Blaire, wiaderka viledy widziałam w Castoramie.

PS. Mamami, koniecznie musisz uczestniczyć w dysputach okołosprzątaniowych z Ewąbi na gg. To naprawdę wiele wyjaśnia i życie staje się prostsze. Szczególnie, że zawsze dochodzimy do jednego, bardzo budującego wniosku.

edit: lit.
az
Ja też polecam Viledę. Kupiłam w Tesco.
Ciocia Magda
CYTAT(myszka @ Thu, 13 Nov 2008 - 11:57) *
PS. Mamami, koniecznie musisz uczestniczyć w dysputach okołosprzątaniowych z Ewąbi na gg. To naprawdę wiele wyjaśnia i życie staje się prostsze. Szczególnie, że zawsze dochodzimy do jednego, bardzo budującego wniosku.


a co to za wniosek?? czy mogę też się zapisać do kółka dyskusyjnego o sprzątaniu? Mam mopa Ultramax Viledy 02.gif

i umiem go wyciskać icon_mrgreen.gif

Kiedyś w podobnym wątku polecałam mopa Stelli z mikrofibry i teraz, poznawszy hit Viledy, stwierdzam, że ta Stella jednak też ma swoje plusy - lepiej zbiera wodę z łazienki po kąpieli dzieci np. Jej minusem jest za to najeżdżanie na ściany i problematyczne mycie kątów - tu sprawdza się Vileda. Więc może jednak dwa mopy? icon_wink.gif
Arwena.
A ja tej cholery nie umiem dobrze wycisnąć, podłoga mi schnie strasznie długo. Słabo mi idzie to smyr, smyr. Albo bęc. icon_wink.gif
mamami
Myszko, wiadra nie opchnę, kupię sobie druga miotłe jak mi sie w tej to szmacisko zużyje, na razie powykręcam łapkami.
monte
Eeeee, myślałam, że zawartość wątku jest adekwatna do tytułu i polecacie tu naprawdę magiczne mopy. Co to tylko szurum burum abrakadabra i błysk w chałupie. Albo chociaż "bęc, smyr, bęc, umyj się podłogo więc".

A Wy znowu o ciężkich robotach... 29.gif
zilka
CYTAT(monte @ Fri, 14 Nov 2008 - 01:50) *
szurum burum abrakadabra i


No masz przecież smyr, smyr, bęc, niedobre? Marudna jakaś icon_twisted.gif 29.gif
wiesiołek
Widze , że sekcja Viledowa górą , czy ja z moim uwielbieniem do blue mopa zostałam sama? A on przecież robi pięknie smaru smaru, chlup, psik... i żadnego wiadra nie potrzebuje , co mi oszczędza nader okrojoną przestrzeń w mieszkaniu.
Jeśli jestem sama to mi tylko chlip chlip zostanie....
blaire
Więc jednak castorama icon_wink.gif I tak muszę gniazdo tv zakupić, a nigdzie nie ma takich ładnych jak tam icon_wink.gif
ruda_kasia
Wiesiu icon_smile.gif nie jesteś sama, mój mąż tez jest wielbicielem takich mopów. JA to tradycyjnie, pielucha na kolanach, więc się nie liczy. co jakiś czas mi się uda dorwać do mycia.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.