To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

zajęcia sportowe dla dzieci

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

izamr
Czy ktos ma namiar lub wie coś o zajęciach sportowych w Kielcach dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat>? Interesują mnie takie zajecia gdzie mogą chodzic i dziewczynki i chłopcy, najlepiej rytmika, zajecia z piłką itp.. Miała wystartowac tenisowa akademia przedszkolaka, ale za mało zgłoszeń, no nic po prostu nie ma. tragedia.
pozdrawiam
truska
Rytmika od 2 roku jest w Klubie "Uroczysko -Wrzos" z tego co pamietam w godzinach dopołudniowych
aneta2
CYTAT(izamr @ Wed, 12 Nov 2008 - 11:12) *
Czy ktos ma namiar lub wie coś o zajęciach sportowych w Kielcach dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat>? Interesują mnie takie zajecia gdzie mogą chodzic i dziewczynki i chłopcy, najlepiej rytmika, zajecia z piłką itp.. Miała wystartowac tenisowa akademia przedszkolaka, ale za mało zgłoszeń, no nic po prostu nie ma. tragedia.
pozdrawiam


osiedlowy klub Polonez /SADY/ - w ub roku Agnieszka uczeszczala tam na zajecia taneczne
a w klubie Sabat /Swietokrzyskie/ sa zajecia karate /przynajmniej w ub roku byly/ i dla dziewczyn i chlopcow
wiesiołek
CYTAT(aneta2 @ Wed, 12 Nov 2008 - 19:48) *
osiedlowy klub Polonez /SADY/ - w ub roku Agnieszka uczeszczala tam na zajecia taneczne
a w klubie Sabat /Swietokrzyskie/ sa zajecia karate /przynajmniej w ub roku byly/ i dla dziewczyn i chlopcow

Karate to jest prawie w każdym klubie osiedlowym w Kielcach.

Mały basen przy szkole na Jasnej - zajęcia od żłobka do początków podstawówki
aneta2
CYTAT(wiesiołek @ Mon, 17 Nov 2008 - 14:19) *
Karate to jest prawie w każdym klubie osiedlowym w Kielcach.


w polonezie niestety nie ma - a szkoda!
izamr
Witam po długiej mojej nieobecności na forum! Ponawiam pytanie dotyczące zajęć dodatkowych dla dzieci o profilu sportowym. Szukam zajęć od 4 roku życia dziecka. znalazłam fajne, jakby ktoś był zainteresowany, ale od 6-tego roku - akrobatyka sportowa, hala błekitnych, zajecia wt, czw o 17-tej i w niedz. o 9-tej. polecam, sama kiedys trenowałam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.